Moc atrakcji na Targach Lato 2015

Moc atrakcji na Targach Lato 2015

Już niebawem, bo w dniach 17-19 kwietnia w warszawskich MT Targi Polska będzie można poczuć iście wakacyjną atmosferę, a to za sprawą jubileuszowych 20. Targów Turystyki i Wypoczynku Lato 2015. Jest to fantastyczne wydarzenie, które przybliży gościom bogatą ofertę wakacyjną i urlopową zarówno w kraju, jak i za granicą, a także zapewni wspaniały weekend pełen atrakcji.

Oferta Targów Lato 2015 z pewnością zachwyci każdego urlopowicza oraz pasjonata podróży dalekich i bliskich. Jest to tez świetna okazja dla niezdecydowanych, którzy nie wybrali jeszcze swojej wakacyjnej destynacji na ten sezon. Podczas eventu zaprezentują się się zarówno hotele, sanatoria i inne obiekty wypoczynkowe z całego kraju, jak i przedstawione zostaną atrakcyjne propozycje biur podróży oraz regionów i miast. A wszystko to w towarzystwie licznych atrakcji dodatkowych skierowanych zarówno do najmłodszych, jak i nieco starszych.

Tegorocznym Regionem Partnerskim Targów Lato jest Mazowsze. W związku z tym podczas eventu ta część Polski będzie najintensywniej promowana, zwłaszcza podczas inauguracji. Towarzyszyć temu będą pokazy magiczne iluzjonistów znanych z programu Mam Talent – Pana Ząbka oraz Just Edi Show. Odbędzie się również pokaz akrobacji na rowerach.

Z kolei Krajem Partnerskim Targów Lato 2015 został Iran. Przedstawiciele tego państwa zostali zaproszeni, by móc zachęcić Polaków do częstszego odwiedzania tego wyjątkowego regionu świata. Zaprezentują się biura podróży, oferujące wycieczki do Iranu oraz tamtejsze hotele. Przedstawione również zostaną turystyczne atrakcje oraz miejsca, które warto zwiedzić, będąc w tym wspaniałym kraju.

Targi Lato to również bogata oferta atrakcji dla najmłodszych. W ramach promocji Suwalszczyzny, dzieci zostaną przewiezione czarodziejskim wozem, który zabierze je w magiczny świat baśni i legend związanych z tym regionem Polski. Całości będzie towarzyszyć muzyka na żywo oraz oraz wyśmienite degustacje. Na małych gościach zrobi z pewnością także wizyta Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie, które przypomni dzieciom, ile zalet mają czytane bajki. Ponadto, na terenie Targów Lato znajdą się liczne zjeżdżalnie, chiński basen z piłeczkami i wiele, wiele innych. Możemy zagwarantować, że dzieci na pewno nie będą się nudzić.

Z kolei dla nieco starszych zostaną przygotowane liczne konkursy m.in. na najlepsze hasło reklamowe promujące targi. Uczestnicy będą mieli również okazję wyboru Hitu Lata, czyli zagłosować na najlepszą ofertę turystyczną.

W tym samym czasie, co Targi Lato 2105, na terenie MT Targi Polska odbywać się będą IV Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia oraz III Targi Agroturystyka. W trakcie tych eventów będzie można skosztować wyśmienitych, regionalnych produktów, przygotowanych ze staranie wyselekcjonowanych składników, a także znaleźć miejsce na bardziej kameralny urlop bliżej przyrody.

Na Targi Lato 2015 zaprasza serdecznie MT Targi Polska, mieszczące się przy ulicy Marsa 56c w Warszawie. Wejście jest bezpłatne, a wydarzenie będzie się odbywało w godzinach 10:00-17:00 w piątek, 10:00-18:00 w sobotę oraz 10:00-16:00 w niedzielę. Wszelkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie: www.targilato.pl.

INFORMACJA PRASOWA