Mistrzostwa siatkówki plażowej w Best Western Airport Modlin

Mistrzostwa siatkówki plażowej w Best Western Airport Modlin

W dniach 25 – 27 lipca hotel Best Western Airport Modlin stał się centrum sportowych wrażeń. Na utworzonej specjalnie plaży rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej – Plaża Open. Impreza połączona była z obchodami pierwszej rocznicy przyłączenia hotelu do sieci Best Western.

W ciągu trzech dni kibice sportów letnich mogli obejrzeć mecze kobiet i mężczyzn rozegrane na specjalnie przygotowanym parkingu hotelowym. Do utworzenia sztucznej plaży zużyto aż 360 ton piasku. Dodatkową atrakcją całej imprezy był mecz gwiazd Plaża – Open, w którym udział wzięli m.in. burmistrz Nowego Dworu Mazowieckiego Jacek Kowalski oraz Paweł Migacz, Dyrektor Generalny hotelu Best Western Airport Modlin.

- Mamy za sobą weekend pełen emocji. Mistrzostwa przyciągnęły do nas tłumy kibiców i fanów tego letniego sportu. Nasz hotel już od kilku lat inicjuje rozgrywki siatkówki plażowej w Nowym Dworze Mazowieckim, dlatego też zostaliśmy jednym z głównych sponsorów turnieju - tłumaczy Paweł Migacz, Dyrektor Generalny Best Western Airport Modlin.

Powód do świętowania i radości miał również sam hotel gdyż czas zawodów zbiegł się z pierwszą rocznicą oficjalnego przyłączenia Best Western Airport Modlin do sieci Best Western.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników, jakie osiągnął hotel Best Western Airport Modlin w ciągu zaledwie jednego roku. W 68 komfortowych pokojach zatrzymało się już prawie 10 tysięcy gości z całego świata. Obiekt położony w pobliżu portu lotniczego Warszawa-Modlin jest jednym z czterech naszych hoteli w województwie mazowieckim, gdzie udostępniamy gościom już 543 pokoje - tłumaczy Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę.

INFORMACJA PRASOWA