Mirosław Moczarski na stanowisku prezesa Port-Hotel

Mirosław Moczarski na stanowisku prezesa Port-Hotel
Mirosław Moczarski, decyzją Rady Nadzorczej Spółki Port-Hotel, został wybrany na kolejną trzyletnią kadencję. Dotychczasowy Prezes Zarządu zostaje na swoim stanowisku.

Interesuje się muzyką organową, w wolnym czasie gra w szachy i chodzi po górach, Mirosław Moczarski w Zarządzie Port-Hotel zasiada już od 6 lat. W tym czasie odpowiadał m.in. za sprawy operacyjne hotelu Courtyard by Marriott oraz, przy współpracy z Przedsiębiorstwem Lotniczym „Porty Lotnicze” negocjował z Marriott International Inc budowę pięciogwiazdkowego Renaissance przy lotnisku Chopina w Warszawie.

Od 2011 roku Moczarski pełni funkcję Prezesa Zarządu Spółki. Doprowadził do podpisania przez firmę Port-Hotel umów franczyzowych z Hilton Worldwide, na podstawie których zrealizowano dwa - oddane do użytku w 2013 roku - projekty hotelowe: Hampton by Hilton Warsaw Airport oraz Hampton by Hilton Gdańsk Airport. Obecnie Prezes skupia się dokończeniu budowy Renaissance przy Lotnisku Chopina, którego otwarcie zaplanowano na początek 2015 r.

INFORMACJA PRASOWA