MIEJSCA NOCLEGOWE

MIEJSCA NOCLEGOWE

Urzędnicy odpowiedzialni za zapewnienie odpowiedniej liczby miejsc noclegowych na Euro 2012 walczą z czasem. Już wiadomo, że nie będą to tylko hotele. Niebawem powstanie jedna lista miejsc dla kibiców. Obok hoteli znajdą się na niej hostele, apartamenty, schroniska i pokoje do wynajęcia.

Noclegi dla tak zwanej rodziny UEFA są już w zasadzie zapewnione. Wymaganą liczbę miejsc w najbardziej luksusowych hotelach osiągnięto dołączając do listy także obiekty spoza Wrocławia.

Listę obiektów dla najbardziej wymagających gości niebawem powiększy nowy wrocławski hotel - Platinum Palace. Ma 45 pokoi, centrum SPA i, jako piąty we Wrocławiu, pięciogwiazdkowy standard.

Piłkarscy oficjale będą mogli także wybierać noclegi w luksusowych apartamentach do wynajęcia. Takich obiektów we Wrocławiu przybywa. To alternatywa dla hoteli. Luksusowe hotele i apartamenty nie są jednak propozycją dla kibiców. Bo po pierwsze jest ich za mało, a po drugie - ceny nie na każdą kieszeń.

Hostele we Wrocławiu rosną jak grzyby po deszczu. Nawet nie wiadomo ile dokładnie ich jest, bo większość swojej działalności nie rejestruje. "To się musi zmienić" - mówią urzędnicy.

Prace nad stworzeniem listy wszystkich zweryfikowanych miejsc noclegowych we Wrocławiu właśnie się rozpoczęły. Kto się na niej nie znajdzie - o promocję będzie musiał zadbać sam.

Źródło: e-hotelarz.pl