Międzynarodowy Turniej Tańca CIN&CIN Polish Cup już 13 listopada w Hotelu Hilton

Międzynarodowy Turniej Tańca CIN&CIN Polish Cup już 13 listopada w Hotelu Hilton

W dniach 13-14 listopada w Hotelu Hilton Warszawa będzie można podziwiać najlepsze pary taneczne z całego świata. Zaprezentują się one na Międzynarodowym TurniejuTańca CIN&CIN Polish Cup, turnieju tanecznym uznanym za najbardziej prestiżowy w Europie.


W programie imprezy przewidziane są turnieje par Dorosłych i Seniorów: IDSF International Open Standard, IDSF Open Latin oraz IDSF Senior I Open Standard. Nie zabraknie również eliminacji w kategoriach par dziecięcych, juniorskich oraz młodzieżowych.


CIN&CIN Polish Cup uznawany jest za najlepsze i najważniejsze wydarzenie taneczne. Na widownię ściągają tłumy gwiazd, osobistości ze świata polityki kultury, muzyki i tańca. Całość wydarzenia przekazywana jest również przez telewizję.


Medialnego charaktru doda wydarzeniu obecność znanych tancerzy. Turniej poprowadzi Edyta Herbuś, a w roli Dyrektora Artystycznego Turnieju poznamy Stefano Terrazzino.  Oprócz części konkursowej odbędą się pokazy taneczne oraz występy artystyczne. Stefana Terrazzino zobaczymy w parze z Katarzyną Glinką, a także Pauliną Biernat. Specjalnie na tę okazję do pokazu zaproszony został również zespół Volt. Swoim głosem uroczystość uświetnią Justyna Steczkowska i Halina Frąckowiak, a pokaz akrobatyczny zaprezentują znane z programu ,,Mam Talent” siostry Staszewskie. Na obecnych czeka wiele innych atrakcji.


Sponsorami wydarzenia są Hilton Warsaw oraz Wezyr Holidays, a sponsorem głównym CIN&CIN. Więcej informacji dostępnych jest pod adresem cincinpolishcup.pl. Na stronie można również dokonać rezerwacji biletów.


Źródło: teleshow.pl