Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu

Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu
Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu to jedno z najważniejszych wydarzeń w regionie i jedno z największych w Polsce. Trzydniowa impreza goszcząca się w Hali Stulecia odbędzie się już 26 lutego! Na wydarzenie zapraszamy wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą turystyką, osoby indywidualne, zorganizowane grupy, rodziny z dziećmi, seniorów, uczniów i każdego, kto planuje wakacje, podróże i wycieczki!

W czasie trwających Targów zaprezentuje się ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy, m.in.: regiony turystyczne, uzdrowiska, biura podróży, hotele i propagatorzy wszelkich atrakcji turystycznych. Podobnie, jak w zeszłorocznej edycji, odwiedzający będą mieli możliwość poznania oferty poprzez świetną zabawę!

Każdego roku, niezwykłą popularnością cieszy się Festiwal Podróżników. W czasie jego trwania będzie można wysłuchać opowiadań niemal 20 podróżników, którzy opowiedzą m. in. o tym jak tanio i wygodnie podróżować. Nie zabraknie również gościa specjalnego, którym na przestrzeni lat byli już Wojciech Cejrowski, Martyna Wojciechowska, Beata Pawlikowska czy Elżbieta Dzikowska. W tym roku zaproszenie przyjął Marek Tomalik. Dodatkowo imprezie towarzyszyć będzie Festiwal Kulinarny, czyli wszelkiego rodzaju pokazy gotowania, warsztaty czy degustacje. Oprócz tego smakosze będą mogli udać się do strefy produktów regionalnych, a miłośnicy wina na finał III Grand Prix Sommelierów.

Z myślą o najmłodszych gościach zaplanowano liczne zabawy z animatorami w strefie dla dzieci, spotkanie z Koziołkiem Matołkiem, warsztaty plastyczne czy malowanie twarzy. Z kolei na starszych uczestników przygotowano warsztaty, z których można dowiedzieć się jak sprawnie spakować bagaż, nakręcić dobry film z wycieczki czy jak bezpiecznie podróżować.

Tegoroczna, VIII już edycja MTT to niepowtarzalna okazja, by skorzystać z mocy atrakcji, jakie przygotowali organizatorzy. To szansa do wzięcia udziału w konkursach, w których nagrodami jest m. in. rejs promem do Szwecji, wycieczki, pobyty weekendowe, książki czy gadżety podróżnicze.To również ogromna szansa na zobaczenie zabytkowego obiektu, jakim jest Hala Stulecia. Szczególny charakter imprezy zachowany jest między innymi dzięki niezwykłej architekturze budynku.

Impreza trwać będzie w dniach 26-28 luty 2016, z czego w piątek i sobotę w godzinach od 10 do 17, a w niedzielę od 10 do 16.

INFORMACJA PRASOWA