Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na Invest-Hotel 2014

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na Invest-Hotel 2014

W dniach 29.09-02.10 br. odbędą się w Poznaniu Targi Wyposażenia hoteli Invest-Hotel. Jest to doskonała okazja, aby zacieśnić kontakty zawodowe oraz zapoznać się z najnowszą ofertą aranżacji wnętrz i wyposażenia hoteli oraz restauracji. Całość wydarzenia uzupełni część edukacyjna w postaci ciekawych prelekcji i wykładów.

Targi Invest-Hotel to przede wszystkim okazja do przedstawienia najnowszych trendów w dziedzinie wyposażenia hotelarskiego. Przedsiębiorcy zaprezentują nowoczesne rozwiązania technologiczne, innowacyjne usługi hotelarskie i gastronomiczne oraz funkcjonalne produkty, ułatwiające na co dzień pracę obiektów hotelarskich. Wydarzenie to również szansa na poszerzenie swoich kontaktów branżowych oraz zawarcie intratnych kontraktów.

Całości eventu towarzyszyć będzie część edukacyjna, w której będzie okazja posłuchać wykładów najbardziej znanych osobistości branży hotelarskiej. Odbędzie się m. in. Ogólnopolska Konferencja Projektowania, Wzornictwa i Trendów oraz konferencja pt. Hotelowe Strefy Treningu.

Wszelkie szczegółowe informacje na temat wydarzenia można uzyskać na stronie www.investhotel.mtp.pl.

INFORMACJA PRASOWA