Międzynarodowe Targi Auto Expo Parts, Tires & Service w Warszawie

Międzynarodowe Targi Auto Expo Parts, Tires & Service w Warszawie

W dniach 11-13 września br. pierwsze odbędą się pierwsze Międzynarodowe Targi Auto Expo Parts, Tires & Service. W trakcie eventu zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie motoryzacji oraz świadczone w tej branży usługi. Uczestnicy będą mogli obejrzeć nowoczesne produkty motoryzacyjne oraz motocykle. Uzupełnieniem wystaw będzie część edukacyjna pt. „Bezpieczeństwo i jakość w serwisie, częściach zamiennych i relacjach handlowych” oraz towarzyszące całemu wydarzeniu Dni Bezpieczeństwa.

- Sektor motoryzacyjny to jedna z kluczowych gałęzi polskiego przemysłu. Z tego względu stanowi też bardzo atrakcyjny kąsek dla zagranicznych partnerów. Podczas Targów Auto Expo Parts, Tires & Service chcemy umożliwić przedsiębiorcom z kraju i ze świata nawiązywanie bezpośrednich kontaktów handlowych i prowadzenie swobodnych rozmów biznesowych. Będzie to dobra okazja dla firm do wymiany doświadczeń, poznania najlepszych rozwiązań motoryzacyjnych i poszerzenia swojej oferty o konkurencyjne produkty - tłumaczy Bartosz Sosnowski, prezes Międzynarodowych Targów Polska, organizatora Auto Expo, Parts, Tires & Service.

Na uczestników Targów Motoryzacyjnych czeka aż 200 profesjonalnych stanowisk, na których przedsiębiorcy zaprezentują wszelkiego rodzaju części zamienne do samochodów i motocykli. Będzie tu można zobaczyć wszystko, od drobnego sprzętu takiego jak uszczelki po kierownice, sprzęgła oraz silniki.

Części wystawienniczej towarzyszyć będą liczne prelekcje i wystąpienia, których motywem przewodnim będzie „Bezpieczeństwo i jakość – w serwisie, częściach zamiennych i relacjach handlowych”. Temat konferencji podkreśla, jak ważne jest kompleksowe i holistyczne podejście w branży motoryzacyjnej, poczynając od najwyższej jakości sprzętu, poprzez niezbędne doświadczenie mechaników po profesjonalizm oferowanych usług. Tylko wtedy pojazdy będą bezpieczne dla ich właścicieli.

Zwieńczeniem eventu są towarzyszące mu równolegle Dni Bezpieczeństwa, w trakcie których eksperci uwrażliwią uczestników na zagrożenia, z jakimi mogą się spotkać na drodze. Zostaną także przedstawione konkretne rady, w jaki sposób radzić sobie z drogowymi i motoryzacyjnymi trudnościami.

Natomiast atrakcje, które z pewnością przyciągną najwięcej odbiorców to możliwość jazdy próbnej najnowszymi modelami Forda, Suzuki oraz Skody oraz darmowy przegląd techniczny własnego samochodu. W trakcie targów będzie można również zobaczyć symulator dachowania i zderzeń oraz pokazy ratownictwa drogowo-medycznego, a także przetestować alkogogle. Dla miłośników motoryzacji atrakcji na pewno nie zabraknie.

Wszelkie, szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.auto-exo.pl.

INFORMACJA PRASOWA