Międzynarodowe i bezpłatne wydarzenie online dla branży eventowej - Spark of Change 2021

Międzynarodowe i bezpłatne wydarzenie online dla branży eventowej - Spark of Change 2021

Jeszcze w tym miesiącu czeka nas SUPER WYDARZENIE. 27 stycznia będziecie mogli wziąć udział w międzynarodowej konferencji online Spark of Change. Event ten dedykowany jest przedstawicielom branży eventowej, a także wszystkim osobom, które mają w planach organizację wydarzenia online. 

Celem jest przygotowanie branży eventowej do nowej rzeczywistości oraz wypracowanie standardów realizacji eventów online. Podczas wydarzenia poruszona zostanie również kwestia edukacji klientów, bo również oni muszą się zmierzyć z organizacją firmowych spotkań w nowym formacie - formacie, który być może nigdy nie praktykowali. 

- Rynek wydarzeń online przeżywa bardzo dynamiczny wzrost. Zawsze jest tak, że w momencie rozkwitu danego sektora - wyznaczane są standardy, którymi branża kieruje się w kolejnych latach. Czujemy dużą odpowiedzialność za to, aby ta jakość była jak najwyższa, aby stawiać sobie wysoko poprzeczkę i wypracować takie praktyki, z których będziemy dumni w najbliższej przyszłości – mówi Michał Michałowski, organizator wydarzenia i CEO EVENTY-ONLINE.PL.


Uczestnicy konferencji Spark of Change 2021 będą mogli nauczyć się czegoś nowego od specjalistów eventowych z całego świata. Posłuchają o nowych technologiach oraz o promocji takich wirtualnych wydarzeń na świecie. 

Cenną wiedzą podzieli się aż 24 prelegentów, a wśród nich m.in.:

  • Pedro Goes - CEO and Founder w InEvent; 
  • Eugene Gnatenko - Founder and CEO w Pinetool.ai; 
  • Stephanie Angeli Alburo - HR Delivery Manager w IBM Business Services; 
  • Pavvi Singh - Account Executive w Swapcard; 
  • Annette Naif - CEO & Creative Director w Naif Productions; 
  • Jonny Ross - Founder and Digital Marketing Specialist we Fleek Marketing; 
  • Aleksandra Pietrak - Director, Project & Event Manager w KDK Events; 
  • Anna Butrym - Presenter, moderator and business coach. 


Cała konferencja zostanie podzielona na 3 bloki odbywające się równolegle na 3 scenach: TECHNOLOGY, ENGAGEMENT, MANAGEMENT. 

Hasłem przewodnim sceny pierwszej będzie zdanie "If content is King, technology is Queen”. Tutaj uczestnicy zgłębią tematykę związaną z nowymi technologiami, wirtualnymi platformami, reżyserią i produkcją witualnych wydarzeń. 

Na drugiej scenie eksperci zdradzą, jak zaangażować uczestników podczas eventu. Będą mówić o networkingu, matchmakingu, animacjach i grach. 

Trzecia scena to temat organizacji i zarządzania eventami online. 

Część rzeczy, o których będą mówić eksperci na scenach, uczestnicy będą mogli zobaczyć w specjalnym wirtualnym showroomie z atrakcjami eventowymi. Będą tam sprawdzone elementy rozrywkowe i warsztaty. 

Możecie się zarejestrować na to wydarzenie BEZPŁATNIE. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny pod tym linkiem www.sparkofchange.online

INFORMACJA PRASOWA