Międzynarodowa Wystawa Kotów w MT Polska

Międzynarodowa Wystawa Kotów w MT Polska
Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska po raz drugi będzie gościć Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych. W trakcie imprezy zaprezentowanych zostanie ponad 450 kotów z kraju i zagranicy. Koty oceniane będą przez międzynarodowe jury z Włoch, Norwegii, Finlandii, Chorwacji, Szwajcarii i Polski. Wystawa odbędzie się w dniach 12-13 lutego 2011 roku w centrum MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie i będzie otwarta dla zwiedzających od godz. 10:00 do 17:00. Jej organizatorem jest Stowarzyszenie Miłośników Kotów Jedynka.

- Nasze nowoczesne centrum targowe doskonale sprawdza się jako miejsce wystawiennicze na potrzeby różnych wydarzeń. Komfortowe warunki techniczne i logistyczne jak najbardziej odpowiadają również imprezom, na których prezentowane są zwierzęta, co potwierdza fakt, że hodowcy i miłośnicy kotów już po raz drugi będą gościć w naszym obiekcie. Różnorodne rasy prezentowane na wystawie zainteresują zapewne wielu wielbicieli kotów, których serdecznie zapraszamy już w lutym do naszego centrum - komentuje Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

W trakcie dwóch dni wystawy swoje oferty przedstawią również czołowi producenci karm i akcesoriów dla kotów, których produkty będzie można nabyć bezpośrednio na stoiskach. Ponadto podczas wystawy obchodzony będzie Światowy Dzień Kota. Inicjowane będą również akcje pomocy kotom bezdomnym i wolno żyjącym, którym dodatkowa opieka jest szczególnie potrzebna w okresie zimowym. W pierwszym dniu wystawy zaprezentowane zostaną najlepsze koty hodowców z klubu SMK Jedynka - TOP ONE 2010, którym wręczone zostaną nagrody za najlepsze wyniki wystawowe w roku 2010.

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych odbędzie się w Warszawie w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56C. Jest ono zlokalizowane 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Zapewnia 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Istnieje również możliwość dojechania komunikacją miejską - w sąsiedztwie kursuje 10 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego można dostać się Pociągami Kolei Mazowieckich.

INFORMACJA PRASOWA