MeetYT 3 w Krakowie

MeetYT 3 w Krakowie

Już 8 sierpnia 2015 na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością zainteresuje wszystkich fanów internetu i gier komputerowych. Mowa o MeetYT 3, podczas którego będzie można poznać najbardziej znanych youtuberów w Polsce, a także wziąć udział w turniejach gier komputerowych.

MeetYT 3 to już trzecia edycja tego wyjątkowego wydarzenia, które z roku na rok przyciąga coraz większe rzesze fanów. Jest to nie lada gratka dla miłośników gier, cosplay oraz wszelkiej działalności internetowej. Jak zapowiadają organizatorzy, tegoroczna edycja ma odbyć się z jeszcze większym rozmachem niż w ubiegłych latach, a to oznacza zdecydowanie większą dawkę atrakcji.

Podczas MeetYT 3 można liczyć przede wszystkim na spotkanie najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Na dzień dzisiejszy swój udział zadeklarowało ponad 50 twórców, ale liczba ta z pewnością się jeszcze zwiększy.

Prócz gwiazd YouTube'a, nie lada atrakcją dla uczestników będzie turniej gier komputerowych. Uczestnicy będą mieli okazję zmierzyć się z innymi graczami w takich grach jak: Counter Strike: Global Offensive, Heroes of the Storm czy League of Legends. Ponadto, odbędzie się również konkurs na najlepsze przebranie cosplay, na którego zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 1000 zł.

Podczas wydarzenia przewidziano również atrakcje dla fanów gier planszowych i karcianych, a także dla miłośników literatury. Przygotowana zostanie również strefa rodzica, w której będzie można poszerzyć swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa w internecie.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć pod linkiem: www.meet.yt.

INFORMACJA PRASOWA