Meet The Bidder SPRING EDITION 2020 - zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie!

Meet The Bidder SPRING EDITION 2020 - zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie!

To już 27. edycja eventu, który w jednym miejscu skupia przedstawicieli najważniejszych firm z zakresu MICE&luxury. Klienci biznesowi nie muszą już tracić wielu godzin, które w rezultacie przekładają się na dni i tygodnie... Tak naprawdę w ciągu dnia, dzięki bezpośredniemu kontaktowi z najlepszymi markami, kontrahenci są w stanie zaplanować każde, nawet najbardziej wymagające przedsięwzięcie.

Możliwe jest to na Meet The Bidder SPRING EDITION 2020, które odbędzie się już 10 marca w Hotelu Novotel Warszawa Airport.


Tegoroczna edycja wydarzenia odbywa się pod hasłem RELATIONS MATTER, stawiając na budowanie długotrwałych, partnerskich relacji biznesowych. Wspólne działania, wzajemna pomoc i motywacja to podstawa funkcjonowania najlepszych firm. W oparciu więc o wieloletnie doświadczenie, organizatorzy targów zaprosili aż 40 wystawców z różnych stron świata, którzy są w stanie zrealizować każdy pomysł na najwyższym poziomie.

Na uczestników poza wartościowymi kontaktami, czekają liczne atrakcje, nagrody oraz ogromne pokłady wiedzy, które przekaże m.in. sam Grzegorz Turniak.


Rejestracja na wydarzenie już ruszyła - nie ma na co czekać!

Podajemy link do zapisów: https://app.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyerPartnerami wydarzenia są m.in. SITE Poland, Culinary ON, Adventure Warsaw, a także mistrz networkingu – Grzegorz Turniak.

Patronatem medialnym wydarzenie objęły m.in. THINK MICE, Wasza Turystyka, Business Traveller, Rynek Turystyczny.