Meble na wynajem? Star Event dopasuje ofertę do Twoich potrzeb!

Meble na wynajem? Star Event dopasuje ofertę do Twoich potrzeb!

Podczas organizacji eventu należy pamiętać o wielu sprawach. Sprzęt audiowizualny, catering, odpowiednie atrakcje, ciekawi prelegenci lub prowadzący. Nie można jednak zapomnieć o meblach, na których i przy których uczestnicy wydarzenia będą spędzać większość czasu. Bez względu na to, czy planujemy organizację dużej konferencji, czy kameralnego spotkania, wewnątrz wielkiej hali, czy w plenerze, warto zadbać o odpowiednie meble, które nie tylko będą funkcjonalne, ale również będą się dobrze prezentować. Skąd takie meble wziąć? Z pomocą przychodzi nam Star Event!Wynajem mebli cieszy się coraz większą popularnością. Dlaczego? A dlatego, że jest to po prostu bardzo wygodne. Organizator eventu nie musi posiadać własnych krzeseł, stołów i innych potrzebnych mebli. Nie musi też rezygnować z sali, która mu się spodobała, tylko dlatego, że nie ma w niej odpowiedniej liczby krzeseł dla uczestników. Wypożyczalnia Star Event w swoim asortymencie ma nie tylko meble, ale również różnego rodzaju akcesoria eventowe.

Star Event dodatkowo tworzy wyjątkowe aranżacje konferencyjne, scenografie, stoiska targowe i strefy VIP. Firma bowiem zatrudnia bardzo kreatywne osoby, które w swoją pracę wkładają całe swoje serce. Pracownicy są na bieżąco z obowiązującymi trendami i nieustannie rozwija swoją ofertę.


Mimo pełnego profesjonalizmu i najwyższej jakości asortymentu, Star Event posiada bardzo konkurencyjne ceny jak na warszawski rynek. Ceny są jeszcze bardziej atrakcyjne w przypadku większych zamówień i dla stałych klientów. Po co więc przepłacać? Star Event swoją siedzibę posiada w Warszawie, ale dzięki krakowskiemu oddziałowi firma realizuje również zamówienia na terenie Małopolski.


Co wyróżnia firmę Star Event od konkurencji poza bardzo szeroką ofertą?

Przede wszystkim podejście eko! Firma posiada w swoim asortymencie meble eventowe tworzone m.in. z drewna. Firma idzie o krok dalej - nie tylko korzysta z drewna, ale również nie pokrywa go farbą, by ukazać jeszcze lepiej piękno i uniwersalizm tego wyjątkowego surowca. Podejście eko dotyczy wielu działań, w które angażuje się firma: oszczędne używanie materiałów i energii, efektywne planowanie logistyki i odpowiednie szkolenie ludzi, którzy tworzą drużynę Star Event.


Do każdego klienta i do każdego wydarzenia firma podchodzi indywidualnie, przygotowując spersonalizowaną, specjalistyczną ofertę. Każde zamówienie traktuje jako nowe wyzwanie. Cechuje ją świeżość oraz dbałość o nawet najmniejszy detal. Odpowiednio dobrane meble mogą wpłynąć nie tylko na wygodę uczestników eventu, ale również stworzyć niepowtarzalny klimat i podkreślić charakter wydarzenia. Event manager planując nowoczesną prezentację innowacyjnego produktu lub usługi, może zlecić Star Event stworzenie odpowiednio nowoczesnej aranżacji przestrzeni. Kiedy w planach mamy event na świeżym powietrzu, w wiejskim klimacie, Star Event dobrze wie, że nie może zabraknąć tam rustykalnych dodatków i mebli z drewna.  

Ciekawym akcentem są też meble LED, które swoje kolory mogą dopasowywać np. do charakterystycznych barw danej marki, z którą związane jest wydarzenie. Ludzie tworzący zespół Star Event mają głowy pełne pomysłów, które przenoszą na tworzone przez siebie meble i podczas wymyślania niekonwencjonalnych aranżacji. Star Event wierzy, że głównym czynnikiem, wpływającym na zapamiętanie wydarzenia przez jego uczestników, jest wyjątkowa atmosfera, a ta właśnie tworzona jest przez umiejętne dobranie akcesoriów i mebli eventowych.


Na uwagę zasługuje również fakt, że pracownicy wypożyczalni Star Event dużą wagę przykładają do punktualności. Meble są przywiezione i zmontowane zawsze na czas, a cała aranżacja jest starannie dopracowana. Nie ma mowy o spóźnianiu i niedokładnym wykonywaniu swoich obowiązków. Niewątpliwym atutem tej konkretnej wypożyczalni jest fakt, że funkcjonuje ona przez całą dobę, dzięki czemu można równie dobrze zorganizować event w nocy.


Chcąc stworzyć niepowtarzalne wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci zgromadzonych gości, warto zadbać o wyjątkową oprawę. Niekonwencjonalne rozwiązania, niesamowita atmosfera i robiące wrażenie własnoręcznie tworzone meble eventowe.

A wszystko to w duchu eko i z miłości do organizacji niezapomnianych wydarzeń!

Po więcej informacji zapraszamy tutaj:

www.starevent.pl
STAR EVENT Sp. z o.o.
e-mail: [email protected]
tel. : 730 360 700