Me Myself & I na scenie SomePlace Else w hotelu Sheraton

Me Myself & I na scenie SomePlace Else w hotelu Sheraton
SomePlace Else rozpoczyna cykl bezpłatnych koncertów polskich i zagranicznych artystów pod hasłem Jimming@SPE.

W ramach projektu Jimming@SomePlace Else zrganizowane zostaną cztery koncerty, w których udział wezmą czołowi polscy artyści oraz zagraniczne zespoły z Europy, Kanady i Stanów Zjednoczonych. Wszystkie koncerty będą bezpłatne.

Pierwsza impreza z cyklu Jimming@SPE odbędzie się w piątek 20 maja br. o godzinie 21.00. Gwiazdami wieczoru będzie zespół Me Myself & I, który zasłynął w programie telewizyjnym „Mam Talent” oraz Globo z Francji grający utwory soul i funky.

Tego wieczoru na warszawiaków czeka mnóstwo atrakcji począwszy od koncertów artystów, występów DJa, po pokazy sztuki barmańskiej. W programie znajdzie się również plebiscyt na najlepszy koktajl przyrządzony przez uczestników imprezy.

Muzyka na żywo to nasza pasja i element, który nas wyróżnia. Myśląc o naszych klientach postanowiliśmy rozwinąć naszą ofertę o czołowych polskich muzyków, czego efektem jest cykl imprez Jimming@SPE. Jesteśmy pewni, że będziemy w stanie stworzyć wyjątkowy klimat kameralnych koncertów połączonych z show barmańskim – powiedział Kazimierz Bączek menedżer warszawskiego SomePlace Else.

Kolejne imprezy z cyklu Jimming@SPE planowane są na lipiec, wrzesień i październik br.

Patronat medialny nad imprezą objął portal www.warszawa.naszemiasto.pl.

Bar i restauracja SomePlace Else znajduje się w warszawskim hotelu Sheraton i czynny jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 12.00 – 1.00, w piątki i soboty od 12.00-3.00, a w niedziele od 12.00-24.00.

Hotele sieci Sheraton znajdują się w 4 miastach w Polsce: Sopocie, Warszawie, Krakowie i Poznaniu.

INFORMACJA PRASOWA