Mazurkas Catering 360° proponuje wyjątkowe menu konferencyjne

Mazurkas Catering 360° proponuje wyjątkowe menu konferencyjne
W dniach 31 marca - 5 kwietnia w Krakowie miała miejsce 13. edycja Europejskiej Konferencji Anten i Propagacji. Mazurkas Catering 360° zapewnił kompleksową obsługę cateringową tego wydarzenia, które w tym roku zgromadziło blisko 1300 uczestników z 58 krajów. 

Konferencja EuCAP stanowi platformę dla europejskich ośrodków badawczo-rozwojowych w dziedzinie anten i propagacji, zarówno na poziomie przemysłowym, jak i akademickim. To jedna z dwóch największych na świecie konferencji poświęconych tej dziedzinie. Przez cały tydzień na czterech poziomach Centrum Kongresowego ICE Kraków odbywały się prezentacje oraz wykłady prowadzone przez naukowców i ekspertów z zakresu komunikacji komórkowej i satelitarnej. W ramach 13. edycji Konferencji zorganizowano również warsztaty, które umożliwiały wymianę informacji, a także wycieczki techniczne i wystawę branżową na wszystkich poziomach ICE Kraków. Około 50 dostawców miało okazję zaprezentować najnowsze oprogramowanie, sprzęt i technologie z zakresu przetwarzania sygnałów. 

W wydarzeniu uczestniczyło niemal 1300 osób z kilkudziesięciu krajów całego świata. Mazurkas Catering 360°, który był partnerem tego wydarzenia, dołożył wszelkich starań, by wszyscy uczestnicy zapamiętali Polskę przez pryzmat pysznego jedzenia, które nawiązuje do tradycyjnej kuchni, ale podkreśla również obecne trendy rynkowe. Każdego dnia konferencji, w trakcie przerw kawowych i lunchy, goście otrzymali propozycję innego menu tematycznego, któremu towarzyszyły odpowiednio dobrane elementy dekoracyjne. Uczestnicy mieli okazję skosztować potraw z menu czerwonego, białego, nowoczesnego oraz menu pól i łąk czy lasów polskich. 

Całości dopełniały dopasowane do koncepcji stacje Live Cooking z kucharzami oferującymi m. in. kuchnię staropolską, sery zagrodowe, tatary, golonki oraz smoothies. Kierownik Działu Sprzedaży Cateringu Mazurkas Catering 360° - Katarzyna Lewandowska, powiedziała, że głównym celem podczas planowania i organizacji tego wydarzenia było wzbudzenie pozytywnych emocji oraz stworzenie nietuzinkowego cateringu, który na długo zapadnie w pamięć gości kongresu. Pomysł ten zyskał wielu zwolenników i organizatorzy otrzymali wiele gratulacji i podziękowań za tak oryginalną koncepcję menu konferencyjnego.

INFORMACJA PRASOWA