Mazurkas Catering 360° na Gali 74. Tour de Pologne

Mazurkas Catering 360° na Gali 74. Tour de Pologne
15 maja na torze kolarskim BGŻ BNP PARIBAS ARENA w Pruszkowie odbyła się Gala prezentująca trasę 74. Tour de Pologne. Za obsługę cateringową tego wydarzenia odpowiedzialny był Mazurkas Catering 360°. Firma stanęła na wysokości zadania, dla ponad 500 gości uroczystej Gali przygotowano eleganckie przekąski oraz wykwintną kolację w formie bufetowej.  Na Galę zaproszono  przedstawicieli świata sportu oraz polityki  z Ministrem Sportu Witoldem Bańką na czele .

Jak przystało na kolarską imprezę, Galę  74. Tour de Pologne uświetnił wyścig legend polskiego kolarstwa podczas którego wystąpili mistrzowie polskiego kolarstwa: Czesław Lang, Lech Piasecki, Ryszard Szurkowski  czy Tadeusz Mytnik.

Tegoroczny Tour de Pologne rozpocznie się 29 lipca i potrwa do 4 sierpnia. Podczas Gali ogłoszono trasę wyścigu, tym razem kolarze będą musieli pokonać trasę  z Krakowa do Bukowiny Tatrzańskiej.  Zawodnicy będą finiszować w Katowicach, Szczyrku, Zabrzu, Rzeszowie i Zakopanem. Emocjonujący finał wyścigu odbędzie się w Bukownie Tatrzańskiej.

Organizatorem Gali była firma Lang Team, a gospodarzem uroczystości Polski Związek Kolarski.

Foto. Robert Szarapka, PHOTOholic.pl

INFORMACJA PRASOWA