Mazurkas Catering 360° wyłącznym partnerem cateringowym MCK Katowice

Mazurkas Catering 360° wyłącznym partnerem cateringowym MCK Katowice
Mazurkas Catering 360°, lider usług cateringowych w Polsce, rozwija swoją działalność otwierając nowy oddział firmy na Śląsku. Pierwszym krokiem jest podpisanie długofalowej umowy na wyłączną obsługę cateringową z PTWP Event Center – zarządcą i organizatorem imprez w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek w Katowicach.

Otwarcie nowego oddziału obsługującego rynek śląski i małopolski to kolejny krok w rozwoju firmy, który wynika z rosnącego zapotrzebowania klientów z tych regionów na profesjonalne usługi cateringowe. Mazurkas Catering 360° od dłuższego czasu obsługuje wiele spotkań na południu Polski. Firma nie wyklucza jednak współpracy z lokalnymi podwykonawcami i dostawcami, co jest jednym z warunków umowy zawartej z PTWP Event Center.

– Składając ofertę na wyłączną obsługę cateringową Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, byliśmy przekonani, że nawiązanie współpracy z tak nowoczesnym, mającym ogromne możliwości adaptacji przestrzeni miejscem, jest znakomitym rozwiązaniem dla dalszego rozwoju naszej firmy – mówi Michał Kozak Dyrektor Generalny Mazurkas Catering 360° oraz MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel. – Jesteśmy przekonani, że wspólnie stworzymy produkt jakiego branża MICE bardzo potrzebuje. Przewidujemy, że rocznie obsłużymy około 100 000 osób - dodaje.

– Zaprosiliśmy do współpracy firmy cateringowe z całej Polski zaznaczając, że interesują nas usługi świadczone na najwyższym poziomie, począwszy od kameralnych spotkań, kończąc na wymagających i skomplikowanych pod względem logistycznym wydarzeniach dla kilku, a nawet kilkunastu tysięcy osób. Dokonując wyboru ocenialiśmy doświadczenie, zaplecze, jakość i ilość zrealizowanych imprez – mówi Wojciech Kuśpik, prezes PTWP Event Center.

źródło: Mazurkas Catering 360

INFORMACJA PRASOWA