Mazurkas Catering 360° wspiera Fundację „Nikt Nie Jest Sam”

Mazurkas Catering 360° wspiera Fundację „Nikt Nie Jest Sam”
Przy okazji zbliżający się Świąt Wielkanocnych Mazurkas Catering 360° po raz kolejny wspiera Fundację Uczniowie Marka Kotańskiego „Nikt Nie Jest Sam” w Rokitnie koło Błonia.

Akcja skierowana jest do zamieszkujących stacjonarnie w ośrodku ludzi bezdomnych, do których dostarczone zostaną gotowe potrawy świąteczne. Gest ten pozwoli 58 podopiecznym fundacji poczuć atmosferę prawdziwych świąt, przy stole pełnym wielkanocnych dań.

Fundacja „Nikt Nie Jest Sam”, którą Mazurkas Catering 360° wspiera od kilku lat to nie jedyna fundacja, która może liczyć na taką pomoc przy okazji świąt. Od zeszłego roku gotowe potrawy świąteczne dostarczane są również dla Stowarzyszenia Pomocy Bliźniemu „Mar-Kot” w Ożarowie Mazowieckim. Ponadto dla dzieci objętych wsparciem przez Ożarowskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym, co roku w grudniu organizowane jest w MCC Mazurkas spotkanie świąteczne wraz z poczęstunkiem.

Działania na rzecz społeczności lokalnej oraz wsparcie potrzebujących to tylko jeden z projektów w ramach prowadzonej przez Mazurkas Catering 360° polityki społecznej odpowiedzialności biznesu.

INFORMACJA PRASOWA