Mazurkas Catering 360º kulinarnym gospodarzem Shopping Center Forum 2015 Fall Edition

Mazurkas Catering 360º kulinarnym gospodarzem Shopping Center Forum 2015 Fall Edition

W dniach 16-17 września br. w Warszawie miało miejsce jedno z największych, w tej części Europy, wydarzenie dla przedstawicieli branży nieruchomości handlowych - Shopping Center Forum 2015 Fall Edition. Tak prestiżowy event wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej, którą zapewnił Mazurkas Catering 360º.

Mazurkas Catering 360º zadbał o wyjątkową oprawę gastronomiczną podczas After Party, które miało miejsce 16 września, tuż po części oficjalnej Shopping Center Forum 2015 Fall Edition. Impreza odbyła się w stylowym, warszawskim klubie Miłość Kredytowa 9.

Potrawy, przygotowane przez Mazurkas Catering 360º doskonale wpasowały się w biznesowy charakter wydarzenia. Zaserwowano zarówno zimne, jak i ciepłe przekąski oraz wyśmienite desery, spośród których każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Potrawy rozstawione były w całej przestrzeni klubu oraz w eleganckim patio, którego oświetlenie i aranżacja doskonale współgrały z dekoracją stołów i nadawały całości wyjątkowego klimatu. Pojawiła się również oferta finger food, której można było skosztować wprost z kelnerskich tac.

Mazurkas Catering 360º spisał się na medal podczas organizacji After Party, gdyż w imprezie wzięło udział aż 400 gości. Kompleksowa obsługa kulinarna tak dużego wydarzenia wymaga nie lada profesjonalizmu, zdolności logistycznych i doświadczenia, czego z pewnością tej firmie cateringowej nie brakuje.

Fot. K.Rolak

INFORMACJA PRASOWA