Mazurkas Catering 360° dla Komatsu Poland

Mazurkas Catering 360° dla Komatsu Poland
Nie tylko w eleganckich wnętrzach i w nowoczesnych przestrzeniach konferencyjnych, ale również w niecodziennych i niestandardowych okolicznościach Mazurkas Catering 360° gwarantuje najwyższą jakość usług cateringowych.

18 marca br. załoga Mazurkas Catering 360° zapewniła obsługę cateringową podczas otwarcia nowego oddziału firmy Komatsu Poland w Mysłowicach, które połączone było z jubileuszem 10-lecia istnienia firmy na polskim rynku. Uroczystość odbyła się w hali warsztatowo-serwisowej, która dzięki specjalnym elementom scenografii takie jak: koparki i ładowarki Komatsu, tradycyjne beczki oraz odpowiedniemu oświetleniu i nagłośnieniu stała się oryginalną przestrzenią eventową.

Dla gości wieczoru Mazurkas Catering 360° przygotował koktajl oraz kolację bufetową i starał się zadbać o każdy szczegół, aby dopasować charakter imprezy do surowego wystroju hali. Dopełnieniem całości były designerskie meble, specjalne stroje kelnerskie oraz dekoracje bufetów z japońskimi motywami. Jak na prawdziwe urodziny przystało, podczas uroczystości nie mogło zabraknąć również tortu. Podczas wieczoru Mazurkas Catering 360° obsłużył 200 osób – klientów firmy Komatsu z całej Polski.

Foto: Mazurkas Catering 360

IFORMACJA PRASOWA