Mazurkas Catering 360° dla Fundacji „Bajkowa Fabryka Nadziei”

Mazurkas Catering 360° dla Fundacji „Bajkowa Fabryka Nadziei”
Wsparcie Fundacji „Bajkowa Fabryka Nadziei” działającej na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi z Białostockiego Centrum Onkologii to kolejny projekt charytatywny, w który włączył się Mazurkas Catering 360°.

24 maja br. na zaproszenie Fundacji do Warszawy przyjechały Mamy wraz z dziećmi – pacjentami Białostockiej Onkologii, dla których zaplanowano wyjątkowy "Bajkowy Dzień Mamy". Tego dnia na dzielne Mamy czekało wiele niezwykłych niespodzianek, które pomogły chociaż na chwile zapomnieć o chorobie dzieci i oddać się przyjemnością. W ramach akcji Mazurkas Catering 360° podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej przygotował poczęstunek. Zdjęcia Wojtka Rudzkiego z udziałem stylistki Doroty Williams przyczyniły się do tego, że dzień ten okazał się wyjątkowy nie tylko dla mam, ale także dla ich pociech.

Do tej pory Mazurkas Catering 360° wspierała Fundację Uczniowie Marka Kotańskiego „Nikt Nie Jest Sam”, Stowarzyszenie Pomocy Bliźniemu „Mar-Kot” oraz dzieci objęte wsparciem przez Ożarowskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym.

ródło: Bajkowa Fabryka Nadziei

INFORMACJA PRASOWA