Marcin Ziobro nowym szefem Hilton Garden Inn Kraków Airport

Marcin Ziobro nowym szefem  Hilton Garden Inn Kraków Airport
Stanowisko dyrektora generalnego Hilton Garden Inn Kraków Airport objął związany z branżą turystyczną od ponad 15 lat, Marcin Ziobro.

Ziobro już w trakcie studiów na krakowskiej AWF na kierunku Turystyka i Rekreacja, rozpoczął karierę zawodową jako organizator turystyki. Z czasem związał się z segmentem hotelarskim, gdzie pracował między innymi dla grupy Orbis/Accor, najpierw jako kierownik ds. konferencji i bankietów w Novotel Kraków City, a następnie na stanowisku kierownika ds. sprzedaży korporacyjnej. W styczniu 2013 r. dołączył do zespołu Vienna International Hotels & Resorts obejmując stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu andel’s Hotel Cracow i Chopin Hotel Cracow. W tym czasie pracował również jako asystent i wykładowca na publicznych i prywatnych uczelniach, a także niezależny trener biznesu, prowadząc szkolenia w zakresie sprzedaży, obsługi klienta i zrównoważonego rozwoju dla branży hotelarskiej.

Od marca 2015 roku pełnił funkcję dyrektora ds. sprzedaży i marketingu Hilton Garden Inn Kraków Airport, jest odpowiedzialny za zbudowanie wizerunku obiektu jako pierwszego hotelu lotniskowego w Małopolsce, koncepcję i wdrożenie szeregu wydarzeń promujących hotelową restaurację oraz wysokie wyniki sprzedaży. Jest on także inicjatorem i koordynatorem współpracy z Domem Fundacji Ronalda McDonalda. Od 21 marca obejmie stanowisko dyrektora generalnego, zastępując Andrzeja Przeniosło.

INFORMACJA PRASOWA