Marcin Gałązka, zastępcą dyrektora kompleksu warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe

Marcin Gałązka, zastępcą dyrektora kompleksu warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe
Z dniem 1 czerwca br. stanowisko zastępcy dyrektora kompleksu warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe objął Marcin Gałązka - dotychczasowy dyrektor ds. operacyjnych w Sound Garden Hotel Airport.

Swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczął 16 lat temu w hotelu Warsaw Marriott. Następnie wyjechał do Irlandii, gdzie pracował w nowo otwartym hotelu Marriott Druids Glen Resort & Country Club, a potem w Ritz Carltona w Powerscourt, uczestnicząc także w jego otwarciu. W tym okresie zdobywał wiedzę operacyjną w działach związanych z obsługą klienta, począwszy od pionu obsługi klienta w pokojach, jako FOH Supervisor, a skończywszy na obsłudze gastronomicznej w restauracji i nazywanego w tej sieci In Room Dinning. Po tej przygodzie i powrocie do Polski rozpoczął pracę w hotelu Courtyard by Marriott, gdzie pracował jako kierownik ds. obsługi gości. Przez ostatnie trzy lata piastował stanowisko dyrektora ds. operacyjnych w Sound Garden Hotel Airport. Jest również współzałożycielem oraz prezesem polskiej sekcji Międzynarodowego Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych (A.I.C.R. Polska).

Marcin Gałązka ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, kierunek Turystyka i Rekreacja, a także Wyższą Szkołę Biznesu w Dublinie, kierunek Sprzedaż, Marketing, Reklama i PR oraz Instytut Technologii w Dublinie, kierunek Zarządzanie Dochodami w Hotelarstwie.

INFORMACJA PRASOWA