Małgorzata Kulbicka, nowym dyrektorem hotelu Campanile Wrocław Stare Miasto

Małgorzata Kulbicka, nowym dyrektorem hotelu Campanile Wrocław Stare Miasto
Małgorzata Kulbicka, dotychczasowa asystent dyrektora hotelu Campanile Wrocław Stare Miasto, z dniem 1 sierpnia 2016 objęła stanowisko dyrektora ww. hotelu.

Małgorzata z hotelarstwem związana jest od 15 lat. Doświadczenia zawodowe zdobywała podczas praktyk w hotelach w kraju i za granicą w czasie studiów w Krakowskiej Szkole Hotelarskiej, a następnie pracując na stanowiskach recepcyjnych i kierowniczych w Krakowie w hotelach: Copernicus oraz Pod Różą oraz w Katowicach w hotelu Monopol, w którego otwarciu uczestniczyła.

Pracę dla Louvre Hotels Group rozpoczęła w 2005 roku w hotelu Campanile Wrocław Stare Miasto. Najpierw jako recepcjonistka, potem jako kierownik recepcji z powodzeniem zajmowała się sprzedażą usług konferencyjnych i gastronomicznych oraz dbała o skuteczną realizację planów budżetowych w hotelu. Jako asystent dyrektora tego hotelu, za kluczowe uważała dobrą atmosferę panującą w zespole oraz podnoszenie kompetencji swoich i współpracowników.

"Hotelarstwo to nie tylko zawód, to również styl życia." - za tą maksymą podążą od początku swojej kariery, stawiając sobie coraz to nowe wyzwania.

INFORMACJA PRASOWA