Luksus i design w Sint Ji Rooms

Luksus i design w Sint Ji Rooms
Oddalony od miejskiego zgiełku Sint Ji Rooms w Szczecinku (Zachodniopomorskie) oferuje nowoczesne i designerskie pokoje stworzone dla osób ceniących sobie wygodę i luksus zarazem. Latem to mekka dla wielbicieli sportów wodnych, których przyciąga do Szczecinka najdłuższy wyciąg dla narciarzy wodnych w Europie. Do dyspozycji gości są cztery oryginalne apartamenty w całości wyposażone przez firmę Exsud. Wnętrza dodatkowo urozmaica kolekcja PLUGIN stworzona we współpracy z francuskim piosenkarzem polskiego pochodzenia Mattem Pokorą.

Sint Ji Rooms został zaprojektowany przez belgijską architekt wnętrz i właścicielkę firmy Exsud Charlotte Esquenet, we współpracy z Anne-Julie Entremont. W odnowionej kamienicy znajdują się cztery różne apartamenty. W zależności od nastroju i upodobań, gość może wybrać pokój w zimnych barwach- Blue room oraz Black room lub w ciepłych odcieniach – Yellow room i Red room. - Każdy z nich zapewnia inne wrażenia zmysłowe i wzrokowe – mówi Charlotte Esquenet i dodaje – Nasi goście często mówią, że czują się u nas jak w świecie użytkowej sztuki nowoczesnej. Nie wyobrażam sobie piękniejszego komplementu, bo to oznacza, że nasze starania i wysiłek włożony w projekt w pełni się opłaciły i trafiliśmy w gust wymagających odbiorców.

Dodatkową zaletą pokoi Sint Ji Roooms są elementy wyposażenia z kolekcji PLUGIN piosenkarza Matta Pokory, który od pewnego czasu współpracuje z firmą Exsud. Geneza tej nietypowej współpracy ma swój początek podczas występu Matta Pokory w Szczecinku w 2010 roku i jego pobytu w Sint Ji. Spotkanie piosenkarza z projektantkami obiektu zaowocowało pomysłem na powstanie kolekcji mebli oraz dodatków do wnętrz zainspirowanych muzyczną pasją Pokory.

Kolejnym atutem Sint Ji Rooms jest malownicza lokalizacja. Obiekt położony jest w centrum Szczecinka, ale jednocześnie z dala od natłoku dużego miasta, nad brzegiem Jeziora Trzesiecko, gdzie znajduje się najdłuższy w Europie wyciąg do nart wodnych. Osoby ceniące sobie aktywny wypoczynek z pewnością ucieszy także możliwość skorzystania z okolicznych atrakcji takich jak: kryty basen, kajaki czy tenis. Otoczenie sprzyja rekreacji i wypoczynkowi również dzięki Sint Ji Lounge Bar, gdzie można skosztować kolorowych drinków oraz skorzystać z bogatej oferty alkoholi. Sint Ji Rooms dysponuje również ogródkiem letnim z egzotycznym barem i jaccuzi. Osobom, które cenią sobie relaks połączony z profesjonalną pielęgnacją ciała, obiekt oferuje usługi salonu kosmetycznego Mademoiselle Framboise.

Wszelkie informacje dotyczące Sint Ji oraz możliwość rezerwacji dostępne są na [email protected] lub pod numerem telefonu (0048) 943720408.


INFORMACJA PRASOWA