Louvre Hotels Group zaprasza na Patio Summer Sessions – muzyczne piątki w przestrzeni The Complex

Louvre Hotels Group zaprasza na Patio Summer Sessions – muzyczne piątki w przestrzeni The Complex

Louvre Hotels Group, jedna z wiodących grup hotelarskich na świecie, serdecznie zaprasza miłośników dobrej muzyki i wyjątkowych doświadczeń na Patio Summer Sessions w The Complex.

The Complex to miejsce, w którym łączą się świetna zabawa, wyjątkowe smaki i niezapomniane doświadczenia. Jako część doświadczenia gości hoteli Golden Tulip, Campanile i Première Classe, miejsce to odniosło sukces zarówno wśród turystów, jak i lokalnej społeczności.

Wydarzenia odbędą się w Patio Mixology, jednym z trzech konceptów gastronomicznych działających w ramach multibrandowego obiektu Louvre Hotels Group na ulicy Towarowej 2 w Warszawie. Patio Mixology to nie tylko koktajlbar. To również miejsce licznych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. W ramach letniej serii Patio Summer Sessions, w piątkowe wieczory lipca i sierpnia, na scenie Patio Mixology wystąpią uzdolnione artystki, takie jak Angelika Irauth, Nastya Sax i Karolina Drewnik.

Patio Mixology, serce przestrzeni The Complex, zachęca do spędzenia wakacyjnych piątków w klimatycznym otoczeniu. Przeszklony sufit umożliwia cieszenie się słońcem, jednocześnie zapewniając przyjemny chłód w obszernych, klimatyzowanych wnętrzach. To idealne miejsce do nawiązywania relacji i spędzania czasu w towarzystwie ludzi.

Na odwiedzających czekają wygodne sofy i fotele oraz przekąski z różnych zakątków świata. Jednak prawdziwą perełką jest jeden z największych i najciekawiej zaopatrzonych barów w stolicy, obsługiwany przez doświadczonych miksologów. Goście mogą cieszyć się zarówno koktajlową klasyką, jak i autorskimi propozycjami. Eksperci przygotują także spersonalizowany eliksir, idealnie dopasowany do gustu i nastroju Gości.

Patio Summer Sessions - muzyczne piątki, będą odbywały się co tydzień o godzinie 20:00. Wstęp jest wolny, a każdy gość będzie mógł delektować się niezapomnianymi występami i wyjątkowym klimatem tego magicznego miejsca.

INFORMACJA PRASOWA