Louvre Hotels Group otworzyła nowy Hotel Campanile Nowy Targ - Zakopane

Louvre Hotels Group otworzyła nowy Hotel Campanile Nowy Targ - Zakopane
Hotel Campanile to pierwszy w tym mieście obiekt grupy Louvre Hotels Group. Druga co do wielkości grupa hotelowa w Europie od 16 stycznia przyjmuje Gości w swoim trzygwiazdkowym obiekcie w centrum Nowego Targu.

Hotel należy do konsorcjum polsko-belgijsko-francuskiego Valg-Podhale i znajduje się przy ulicy Królowej Jadwigi.

Louvre Hotels Group oraz Valg-Podhale Sp. z o.o. dostrzegli potencjał miasta, położonego w niewielkiej odległości od Zakopanego, słynącego z tradycji podhalańskiej i wielu atrakcji turystycznych. Przez miasto i w jego bliskiej okolicy przebiegają bowiem trasy piesze, rowerowe, Nordic Walking, wspinaczkowe oraz narciarskie trasy biegowe.

Miasto stanowi też doskonałą bazę wypadową w Tatry, nad Morskie Oko, w Pieniny, masyw Babiej Góry, nad Jezioro Czorsztyńskie lub do Zamku w Nidzicy. Oferta hotelu skierowana jest więc zarówno do gości prywatnych, biznesowych, jak i grup turystycznych.

- Cieszę się, że sieć widzi potencjał w Nowym Targu, ciągle nieodkrytym jeszcze ośrodku turystycznym. Jestem przekonana, że obecność międzynarodowej marki hotelowej u podnóża Tatr wpłynie korzystnie na rozwój miasta - powiedziała Anna Kowalska, Dyrektor Hotelu Campanile Nowy Targ – Zakopane.

W Polsce to już 11 hotel pod marką Campanile. W Nowym Targu wcześniej nie powstawały hotele sieciowe międzynarodowe. Ten jest pierwszy.

Na terenie hotelu znajdzie się centrum konferencyjno-bankietowe, umożliwiające organizację eventów do 120 osób oraz dwupoziomowa restauracja zlokalizowana na ostatnich dwóch piętrach budynku z panoramicznym widokiem na Tatry oraz otwartym tarasem.

Tak jak inne obiekty tej marki, Hotel Campanile Nowy Targ - Zakopane utrzymany jest w minimalistycznym stylu i urządzony w nowoczesnym designu. Królują tu odcienie zieleni, fuksji, fioletu i granatu.

INFORMACJA PRASOWA