Louvre Hotels Group otwiera pierwszy w Indonezji hotel Royal Tulip

Louvre Hotels Group otwiera pierwszy w Indonezji hotel Royal Tulip
Louvre Hotels Group, główny gracz na międzynarodowym rynku hotelowym, ogłasza otwarcie Royal Tulip Gunung Geulis Resort and Golf, który jest pierwszym 5-gwiazdkowym hotelem tej marki w Indonezji.

Usytuowany na słynnym 36-dołkowym polu golfowym Gunung Geulis, będzie jedynym 5-gwiazdkowym hotelem w promieniu 45 minut jazdy z centrum Dżakarty. Dysponuje 173 pokojami urządzonymi w 4 różnych stylach, jak również dwoma restauracjami, barem z panoramicznym widokiem, salonikiem executive lounge, dwoma basenami, specjalnym Kids Club oraz Dedari Spa and Gym. W hotelu znajduje się także duża sala balowa i kilka sal konferencyjnych z możliwością organizacji różnego rodzaju spotkań, eventów oraz wesel.

Otwarcie hotelu wpisuje się w strategię wzmacniania obecności Louvre Hotels Group w Azji Południowo-Wschodniej. Grupa rozwija już tam swoją inną markę, Kyriad, a teraz wyznaczyła sobie za cel powstanie do końca 2016 roku 45 hoteli działających pod marką Golden Tulip oraz realizację bardzo wielu innych projektów.

W ciągu roku Louvre Hotels Group otworzy 6 nowych hoteli w Indiach. Jednocześnie umocni swoją obecność w Singapurze, gdzie w ciągu najbliższych miesięcy zainauguruje działalność, położonego w samym sercu największego ekologicznego parku tematycznego świata, luksusowego kompleksu Funtasy Island, składającego się z 341 5-gwiazdkowych willi Royal Tulip i 4-gwiazdkowego hotelu Golden Tulip z 183 pokojami.

INFORMACJA PRASOWA