Louvre Hotels Group ogłasza 5-letni plan strategiczny!

Louvre Hotels Group ogłasza 5-letni plan strategiczny!

Louvre Hotels Group, drugi co do wielkości gracz w branży hotelarskiej we Francji i Europie, ogłasza swoją strategiczną wizję na najbliższe pięć lat. Plan obejmuje znaczące inwestycje mające na celu wzmocnienie pozycji grupy w segmencie midscale oraz wprowadzenie każdej z marek do pierwszej trójki w segmentach i krajach, w których grupa działa.

Trzy kluczowe etapy planu strategicznego:

  • Do 2025 roku: Szczegółowe opracowanie nowego planu i modelu biznesowego, redefinicja podstawowych założeń marek.
  • Lata 2026–2027: Pobudzenie wzrostu organicznego.
  • 2028 rok: Badanie dodatkowych możliwości.

Modernizacja hoteli i rozwój usług:

Grupa planuje wyremontowanie 80% swoich hoteli, skupiając się na zwiększeniu elastyczności i dostosowywaniu się do zmieniających się potrzeb gości. Nowe projekty wnętrz i przestrzeni hotelowej mają nadać markom konwersyjny charakter, przyciągając nowych inwestorów i franczyzobiorców.

Wzmocnienie marek:

Poprzez inwestycje w Campanile, Louvre Hotels Group kładzie nacisk na wzmacnianie pozycji tej marki w segmencie midscale, oferując nowoczesne i elastyczne otoczenie, które przyciągnie nowych klientów. Nowe marki Hosho i Tulip Hotels & Residences reprezentują innowacyjne koncepcje, zaspokajając różnorodne preferencje konsumentów.

Rozwój na globalnym rynku:

Louvre Hotels Group planuje rozbudowę obecności w kluczowych rynkach, m.in. poprzez otwarcie ponad 200 nowych hoteli we Francji, 265 obiektów w Chinach, 50 hoteli w Indiach i ponad 120 hoteli w innych częściach świata.

Skoncentrowane wsparcie dla inwestorów i franczyzobiorców:

Grupa wprowadza nowe narzędzia i usługi, takie jak platforma usługowa, optymalizacja systemów informatycznych i narzędzi e-commerce, aby zwiększyć rentowność i efektywność dla inwestorów i franczyzobiorców.

Federico J. González, CEO Louvre Hotels Group, podkreśla determinację grupy do realizacji planu strategicznego i budowy przyszłości Louvre Hotels Group przy wsparciu udziałowca, Jin Jiang International Co., Ltd.

Wszystkie innowacje i planowane inwestycje mają na celu umocnienie Louvre Hotels Group jako lidera w segmencie midscale we Francji i na świecie.

INFORMACJA PRASOWA