Lotnisko London Stansted wita największy na świecie hotel Hampton by Hilton

Lotnisko London Stansted wita największy na świecie hotel Hampton by Hilton

Hampton by Hilton, jedna z globalnych marek sieci Hilton, oficjalnie poinformowała o otwarciu nowego obiektu zlokalizowanego w okolicy trzeciego największego lotniska w Londynie - Hampton by Hilton London Stansted Airport. Właścicielem hotelu jest Urban Civic Plc, a zarządzać nim będzie firma Interstate. Posiadający 357 pokoi, Hampton by Hilton London Stansted Airport to 23. obiekt sieci w Wielkiej Brytanii i zarazem największy hotel tej marki na świecie.

„Otwarcie Hampton by Hilton London Stansted Airport powiększa portfolio marki o kolejny obiekt zlokalizowany przy lotnisku " - powiedział Phil Cordell, dyrektor ds. wyspecjalizowanej obsługi i manager marki Hampton by Hilton - „Hotel znajduje się w samym centrum podróżniczego hubu, dzięki czemu zaspokaja potrzeby podróżnych, oferując komfortowy pobyt, w bardzo bliskiej odległości od lotniska Stansted w Londynie".

Hampton by Hilton London Stansted Airport oferuje swoim gościom liczne udogodnienia. Osoby wybierające ten hotel mogą skorzystać z bezpłatnych śniadań, składających się między innymi z charakterystycznych dla marki gofrów bezpłatnego Wi-Fi, strefy do pracy z Internetem i drukarką, a także całodobowego centrum fitness. Dodatkowo na terenie hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne.


Dzięki swojej lokalizacji Hampton by Hilton Stansted Airport jest idealną bazą wypadową dla osób udających się w dłuższą podróż. Port lotniczy w Stansted każdego dnia realizuje połączenia do ponad 170 destynacji, które są wykonywane przez 41 linii lotniczych[i]. Goście wybierający ten hotel mogą również poznać historię Stansted, spacerując po lesie Hatfield, odwiedzając zamek Stansted Mountfitchet, czy udając się do muzeum wojskowego - Imperial War Museum w Duxford. Dodatkowym atutem obiektu jest jego lokalizacja, która zapewnia łatwy dojazd, pociągiem lub samochodem, do tętniącego życiem Londynu i prestiżowego uniwersyteckiego miasta Cambridge.

„Lotnisko Stansted obsługuje 24 miliony pasażerów rocznie, dlatego cieszę się, że to właśnie tam otworzymy największy na świecie hotel Hampton by Hilton ", powiedział Paolo Franchi, dyrektor generalny Hampton by Hilton Stansted Airport. „Czekamy na naszych gości, by przyjąć ich w pokojach o najwyższym standardzie, jak i w wyjątkowo komfortowej lokalizacji - tuż obok lotniska Stansted w Londynie".

Hampton by Hilton Stansted Airport oferuje miłą atmosferę i przyjazny personel, który zadba o obsługę na najwyższym poziomie. Marka Hampton by Hilton od dawna znana jest z wyjątkowego i niezrównanego podejścia do gościnności. Członkowie zespołu dumnie reprezentują unikalne zasady opisane jako Hamptonality. Określenie to definiuje podejście do obsługi klienta jako wychodzenie naprzeciw potrzebom gościa i nawiązanie autentycznej, przyjaznej i troskliwej relacji.


Hampton by Hilton London Stansted Airport uczestniczy w nagradzanym przez branżę programie lojalnościowym Hilton Honors, który skierowany jest do klientów hoteli Hilton. Członkowie Hilton Honors, dokonując rezerwacji bezpośrednio przez kanały marki Hilton, mają możliwość skorzystania z najlepszych cen oraz wybranie dowolnego sposobu płatności. Uczestnicy programu posiadają także dostęp do licznych benefitów, a także bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. Członkowie mogą również wymieniać punkty na nocleg lub uzyskać dostęp do okazyjnych ofert za pośrednictwem platformy aukcyjnej Hilton Honors.

Więcej informacji o hotelu znaleźć można pod adresem Hampton by Hilton Stansted Airport lub pod numerem telefonu 44 1279 701 101.

Dodatkowe informacje dla mediów dostępne są na http://www.hampton.com, a także www.news.hampton.com.

INFORMACJA PRASOWA