Lodowisko z torem do curlingu w Holiday Inn Warszawa Józefów

Lodowisko z torem do curlingu w Holiday Inn Warszawa Józefów
01 grudnia br. na terenie hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów **** nastąpi otwarcie nowej inwestycji – lodowiska z torem do curlingu i wypożyczalnią łyżew. Lodowisko będzie ogólnodostępne.

Hotel Holiday Inn w Józefowie zaprasza do korzystania z nowej atrakcji gości hotelowych, okolicznych mieszkańców (dorosłych i dzieci), jak również firmy, szkoły oraz organizatorów zimowisk i akcji Zima w mieście.

Firmy i grupy zorganizowane będą mogły wynająć obiekt (300m2) na wyłączność i skorzystać z toru do curlingu. Lodowisku będzie towarzyszyć specjalna oprawa (muzyka, oświetlenie) wraz z zimową odsłoną Grill House.

Holiday Inn Warszawa Józefów to 4 – gwiazdkowy hotel konferencyjno – wypoczynkowy należący do międzynarodowej sieci InterContinental Hotels Group (IHG). Hotel znajduje się na 11 ha terenu zielonego w podwarszawskim Józefowie. Dysponuje zapleczem konferencyjnym, piknikowym do 2000 osób oraz obiektami rekreacyjnymi, m.in.: park linowy, golf, basen czy lodowisko. Jest jednym z najlepszych hoteli sieciowych w Polsce dla rodzin z dziećmi, co potwierdza otrzymana z 100% punktacją statuetka VIII edycji kampanii Hotelu Przyjaznego Rodzinie (październik, 2016).

Więcej informacji (cennik, godziny otwarcia): www.holiday.aquila.pl

INFORMACJA PRASOWA