Lipcowe atrakcje w Mercure Kasprowy Zakopane

Lipcowe atrakcje w Mercure Kasprowy Zakopane
Turyści, którzy zamierzają spędzić wakacje w Zakopanem na pewno nie będą się nudzić. Lipiec upłynie tam pod znakiem kultury i rozrywki. Wystawy, koncerty czy kino letnie, to tylko niektóre z czekających atrakcji. Natomiast w hotelu Mercure Kasprowy Zakopane goście będą mieli możliwość podziwiać finalistki konkursu Miss Polonia Małopolski 2012 oraz dopingować kolarzy biorących udział w 69. Tour de Pologne.

Hotel Mercure Kasprowy Zakopane z pełnym zaangażowaniem uczestniczy w wydarzeniach ważnych dla Zakopanego i lokalnej społeczności, które służą promocji miasta i polskich gór. Tym razem, gości odpoczywających w lipcu w tym górskim kurorcie, zaprasza do obejrzenia finału konkursu Miss Polonia Małopolski 2012 oraz do dopingu kolarzy tegorocznej edycji Tour de Pologne.

Mercure Kasprowy Zakopane już po raz kolejny będzie gościł uczestników tego wyścigu. Jest bazą dla ekip sportowych, organizatorów oraz kibiców. Tu nocują największe sławy europejskiego i światowego kolarstwa. Zgodnie z wytycznymi, hotel przygotował specjalne menu dla sportowców, zapewnił im odpoczynek i relaks w strefie fitness&SPA oraz na basenie. W spokoju i komfortowych warunkach kolarze będą przygotowywać się do dwóch kolejnych etapów. Uczestnicy wyścigu ukończą V etap trasy w Zakopanem w sobotę, 14 lipca br. i stąd następnego dnia wyruszą w dalszą drogę do Bukowiny, by w Krakowie zakończyć 69. Tour de Pologne.

Tydzień później, w niedzielę, 21 lipca br. w eleganckich i przestronnych wnętrzach hotelu Mercure Kasprowy Zakopane, 18 pięknych dziewcząt ubiegać się będzie o tytuł Miss Polonia Małopolski 2012. Wojewódzka gala finałowa połączona jest z trzecią edycją Zakopane Fashion. Wybrane zostaną trzy laureatki, które dalej reprezentować będą Małopolskę w ogólnopolskich ćwierć i półfinałach konkursu Miss Polonia. Swoją miss wybierze również publiczność zgromadzona w hotelu Mercure Kasprowy Zakopane. Tego wieczoru sala „Tatry” zostanie specjalnie zaaranżowana na potrzeby gali – duża scena oraz podest z oryginalną scenografią będą stanowiły atrakcyjne tło dla kandydatek do tytułu Miss. W programie przewidziano również pokaz kolekcji młodych projektantów z łódzkiej Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania oraz wiele innych ciekawych atrakcji.

Mercure oferuje osobom podróżującym zarówno służbowo jak i turystycznie atrakcyjną alternatywę w porównaniu do innych sieci hotelowych i hoteli niezrzeszonych. Mercure jest jedyną marką hoteli średniej kategorii która łączy siłę międzynarodowej sieci ponad 700 hoteli z gwarancją standardów jakości oraz doświadczeniem różnorodności hoteli Mercure, z których każdy jest inny, zakorzeniony w lokalnej społeczności i zarządzany przez entuzjastycznych hotelarzy. Hotele Mercure położone w centrum miast, nad morzem lub w górach, witają gości w 50 krajach na całym świecie.

Bardziej szczegółowe informacje na temat hoteli sieci Mercure znajdują się na stronie