Letnia promocja w hotelach sieci Hilton - zniżki nawet do 25 %

Letnia promocja w hotelach sieci Hilton - zniżki nawet do 25 %

Wakacje to jeden z najprzyjemniejszych momentów w czasie roku. Urlop od pracy i szkoły warto wykorzystać w ciekawy sposób - spędzając czas z rodziną lub najbliższymi osobami. Jeśli jeszcze wypoczynek połączymy ze zwiedzaniem nowych miejsc - wakacje będą jeszcze bardziej udane!

Wycieczki za granicę wiążą się często z dużymi kosztami, co znacząco może zaboleć nasz portfel, jeśli np. wybieramy się z całą rodziną. Marka Hilton wychodzi naszym wakacyjnym potrzebom naprzeciw i oferuje letnią promocję ze zniżkami nawet do 25% za pobyt. W ramach promocji możemy skorzystać z atrakcyjnych ofert w hotelach należących do sieci Hilton: Hampton by Hilton, Hilton Garden Inn, DoubleTree by Hilton, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Curio Collection by Hilton i Conrad Hotels & Resorts. Letnia promocja obejmuje ponad 500 hoteli w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Jest z czego wybierać!

Z promocji można skorzystać do 3 września 2018 roku. Zniżki sięgają do 25%, a na największe obniżki mogą liczyć członkowie wielokrotnie nagradzanego programu lojalnościowego Hilton Honors. Członkowie mogą również korzystać z dodatkowych udogodnień dostępnych dzięki aplikacji mobilnej Hilton Honors i z darmowego WiFi. Atutem członkowsta jest również możliwość zdalnego wyboru pokoju, zameldowania się i automatycznego otwierania drzwi za pomocą Cyfrowego Klucza.

Promocja Hiltona jest szczególnie pomocna, gdy planujemy wakacje z całą rodziną, w tym z dziećmi. Wakacyjne miesiące to dobra okazja, by spędzić z bliskimi więcej czasu. Marka Hilton przygotowała kilka ciekawych ofert na pobyt dla rodzin z dziećmi. Hotele należące do sieci wzbogacane są o wiele udogodnień, które docenią zarówno rodzice, jak i dzieci.

Wakacje to również dobry moment, by zobaczyć trochę świata i zwiedzić atrakcje na różnych kontynentach. Goście Hiltona to ludzie, którzy lubią być w centrum życia kulturalnego miast, do których podróżują. Podczas swoich wojaży poznają tradycję kraju, w którym przebywają, a także kulturę i oczywiście kuchnię. Hotele marki Hilton znajdują się w wielu atrakcyjnych miastach. Warto wybrać któreś i delektować się swoim wolnym czasem, odpoczywając i zwiedzając ciekawe miejsca.

Kilka propozycji marki Hilton na wakacje w 2018 roku (wszystkie w ramach letniej promocji):

Hilton Garden Inn Bucharest Old Town - cena za nocleg dla dwóch osób od 364 zł


Hampton By Hilton Istanbul Kayasehir - cena od 189,15 zł za noc dla dwóch osób


Hampton by Hilton London Waterloo - cena dla dwóch osób od 621,51 zł


Hilton Garden Inn Tanger City Center, Maroko – cena od 456,53 za noc w pokoju dwuosobowym


DoubleTree by Hilton Zagreb, Chorwacja – od 376,57 zł za noc w pokoju dwuosobowym


Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę www.hilton.com.

Warto dokonywać rezerwacji bezpośrednio przez kanały marki Hilton, ponieważ wtedy otrzymujemy najlepszą ofertę i największą zniżkę.


INFORMACJA PRASOWA

fot. Hilton