Letnia promocja konferencyjna Hotelu Boss

Letnia promocja konferencyjna Hotelu Boss

Jeśli konferencja lub szkolenie latem, to tylko w warszawskim Hotelu Boss. Obiekt rozpoczął właśnie atrakcyjną letnią promocję dla klientów biznesowych, która oferuje specjalne pakiety po wyjątkowo niskich cenach.

Hotel Boss to doskonałe miejsce na konferencję lub szkolenie. Położony jedynie 20 minut drogi od centrum Warszawy w spokojnej i cichej lokalizacji, otoczonej malowniczym terenem zielonym, gwarantuje doskonałe warunki do pracy i relaksu. Komfortowe miejsca noclegowe, nowoczesne sale konferencyjne, profesjonalna i przyjazna obsługa – to wszystko i jeszcze więcej można znaleźć w Hotelu Boss, który teraz dodatkowo oferuje atrakcyjne, wakacyjne pakiety promocyjne dla klientów biznesowych.

Cena organizacji konferencji bez noclegu wynosi jedynie 79 zł od osoby, natomiast z noclegiem 199 zł. Pakiety zawierają wynajem profesjonalnie wyposażonej sali konferencyjnej, kompleksową obsługę gastronomiczną oraz organizację przerw kawowych. Dodatkowym bonusem jest darmowy wynajem sali konferencyjnej przy organizacji kolejnego biznesowego spotkania w roku 2015.

Promocja trwa od 1 czerwca do 24 sierpnia br. A szczegóły na jej temat można znaleźć na stronie internetowej obiektu www.hotelboss.pl.

INFORMACJA PRASOWA