Letia Business Center poszukuje najemcy restauracji

Letia Business Center poszukuje najemcy restauracji

Nowoczesny ośrodek konferencyjno-biurowy w sercu Legnicy ogłasza konkurs na wynajem restauracji oraz obsługę cateringową, organizowanych na terenie obiektu wydarzeń biznesowych. Oferty należy składać do końca czerwca 2015 roku.

Letia Business Center to jeden z najnowocześniejszych oraz najbardziej okazałych kompleksów kongresowych w Legnicy. Obiekt położony jest w samym centrum miasta, cechuje się on stylową architekturą oraz bogatą działalnością. Restauracja na terenie ośrodka to nie tylko świetna lokalizacja, ale także wspaniała możliwość obsługi najbardziej prestiżowych eventów firmowych w mieście.

Tylko w 2014 roku na w Letia Business Center odbyło się aż 1050 wydarzeń. Były to m.in. konferencje, szkolenia, firmowe bankiety, koktajle,a także różnorodne eventy kulturalne, towarzyskie i okolicznościowe. Bogate zaplecze konferencyjne i bankietowe obiektu sprawia, że jest on często wybierany na organizatora różnorodnych imprez.

Średnio w miesiącu obiekt gości ok. 1500 klientów, przede wszystkim biznesowych. Ponadto, z Letia Business Center bezpośrednio sąsiaduje trzygwiazdkowy hotel „Przy baszcie”, który stwarza możliwość obsługi gastronomicznej dodatkowych 300 gości w miesiącu.

Oferowana na wynajem restauracja obiektu konferencyjnego Letia Business Center dysponuje łączną powierzchnią 570, 86 mkw. Całość rozmieszczona jest na dwóch piętrach. Na poziomie -1 znajdują się magazyny oraz zaplecze gastronomiczne, natomiast na parterze umiejscowione są sale konsumpcyjne, mogące jednorazowo pomieścić do 100 osób. Gościom restauracyjnym udostępniony zostanie również przestronny taras wraz z hallem wystawienniczym. Ponadto, obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Więcej szczegółów na temat oferty można znaleźć na stronie: http://www.letia.pl/pl/,139?newsid=635

INFORMACJA PRASOWA