Laurent Picheral w Komitecie Wykonawczym Accor

Laurent Picheral w Komitecie Wykonawczym Accor

Laurent Picheral, dotychczas pełniący funkcję Prezesa Orbis S.A. nie będzie ubiegał się o to stanowisko w kolejnej kadencji. Jak się okazuje 29 kwietnia podjęta została bowiem decyzja o powołaniu go do Komitetu Wykonawczego Accor. Nowy urząd objęty zostanie 1 lipca 2014 roku.

W związku z zakończeniem kadencji Laurenta Picherala nowi kandydaci na stanowisko prezesa spółki zostaną przedstawieni do akceptacji Rady Nadzorczej Orbis S.A. Nastąpi to równocześnie z momentem wygaśnięcia kadencji obecnego zarządu Orbis S.A., czyli w czerwcu tego roku.

Aby jednak móc w dalszym ciągu nadzorować działalność Spółki, Laurent Picheral zgłosi swą kandydaturę na stanowisko członka Rady Nadzorczej. - Laurent Picheral sprawuje funkcję Prezesa zarządu Orbis S.A. przez ostatnie cztery lata. W tym czasie, pod jego kierownictwem, spółka zakończyła transformację działalności i restrukturyzację majątku, wraz ze sprzedażą niestrategicznych aktywów i z wieloma osiągnięciami w zakresie rozwoju działalności – powiedziała Sophie Stabile, przewodnicząca Rady Nadzorczej Orbis S.A.

INFORMACJA PRASOWA