Lato w środku zimy tylko w Warszawie

Lato w środku zimy tylko w Warszawie
Międzynarodowe Targi Turystyczne ITM Warsaw odbędą się już w weekend 27-29 stycznia 2012 w Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Czekają na wszystkich, którzy w środku zimy już marzą o lecie.

Styczeń to idealny moment na planowanie wakacji: dostępna jest pełna gama atrakcyjnych cenowo ofert first minute na lato, a także ostatnie zimowe last minute. Dzięki targom przejrzeć je wszystkie będzie można w jednym miejscu. Wystawcy przygotują też dodatkowo dla gości targów specjalne rabaty.

Na targach będzie można porozmawiać osobiście z przedstawicielami ponad 160 biur podróży, regionów i hoteli, pochodzących z ponad 20 krajów, takich jak: Turcja, Egipt, Tunezja, Maroko, Etiopia, Kenia, Algieria, Indonezja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Indie, Nepal, Armenia, Grecja, Włochy, Andora, kraje skandynawskie – w tym Norwegia, Niemcy, Ukraina, Macedonia (BJRM), Kanada oraz Polska.

ITM Warsaw to też świetny sposób na spędzenie weekendu z całą rodziną. Mali piraci nauczą się wiązać węzły żeglarskie w kąciku zabaw dla dzieci, nepalscy szerpowie porwą opowieściami o zdobywaniu Mont Everestu, a kucharze z tawerny Santorini przeniosą głodnych do krainy greckich smaków. Strudzonych bariści z Green Coffe pokrzepią mocną kawą, a masażystki ze Szlachetnych Kosmetyków Synesis wymasują naturalnym olejkiem. Pokazane zostaną też unikatowe, archiwalne polskie plakaty turystyczne i prezentacje najciekawszych zakątków świata. Szczęścia spróbować będzie można w konkursach z nagrodami. Gościem targów będzie też podróżnik, lider ekspedycji dla odkrycia źródeł Amazonki Jacek Pałkiewicz, który będzie podpisywał swoje książki.

Na targi dojechać można z centrum bezpłatnym autobusem wahadłowym, który kursować będzie co 20 minut na trasie Zachęta – Uniwersytet – Centrum – Dw. Centralny – Pl. Zawiszy – Dw. Zachodni – Expo XXI.

Pełen program targów, godziny otwarcia i mapa przystanków autobusowych dostępne są na stronie internetowej targów: www.itm-warsaw.pl

INFORMACJA PRASOWA