Latem hotele Campanile to świetny wybór dla całej rodziny

Latem hotele Campanile to świetny wybór dla całej rodziny

Wraz z nadejściem wakacji i sezonu urlopowego, polskie rodziny wyruszają w podróż, gotowe na wspólne przygody. Przemierzanie Polski z całą gromadką przynosi wiele radości, ale również stwarza logistyczne wyzwania, które mogą wprowadzać nieco stresu u rodziców. Dlatego hotele Campanile postanowiły przygotować specjalną ofertę i pakiet usług, które mają na celu zapewnić komfort i dobre samopoczucie podróżującym rodzinom.

Już od pierwszych chwil w każdym z 10 hoteli Campanile, rozlokowanych w 9 miastach Polski, rodziny są witane z otwartymi ramionami. Przy zameldowaniu każde dziecko może spodziewać się upominku w postaci magicznego worka z kredkami i grą, które uprzyjemnią im pobyt. Dla najmłodszych gości przygotowano także specjalne przestrzenie dla dzieci, pełne rozbudzających wyobraźnię atrakcji, w hotelowych kącikach malucha. Natomiast dorośli i starsze dzieci mogą udać się do hotelowego kącika gier, aby rozegrać emocjonującą partię ulubionej planszówki.

Podróżowanie, zabawa i zwiedzanie okolicy na pewno zaostrzą apetyt zarówno rodziców, jak i dzieci. W restauracjach hoteli Campanile zarówno małe, jak i duże dzieci znajdą coś dla siebie. Rodzice będą zadowoleni z sezonowych propozycji szefa kuchni, a dzieciaki będą miały bogaty wybór smacznych i kolorowych dań z dziecięcego menu, stworzonego specjalnie dla najmłodszych smakoszy. Dla dzieci przewidziano również darmowe desery przy zamówieniu co najmniej jednego dania z menu ogólnego i jednego dania z dziecięcego menu.

Familie podróżujące z ukochanymi zwierzakami będą zadowolone z obowiązującego programu Pets Friendly w hotelach Campanile. Dzięki temu programowi czworonożni goście mogą skorzystać z specjalnych usług, a ich opiekunowie mogą cieszyć się pełnym komfortem wypoczynku, nie rozstając się ze swoimi kudłatymi przyjaciółmi podczas podróży. Dla psiaków przebywających w hotelach Campanile przygotowano również wyjątkową karmę od partnera programu, Doliny Noteci. Od tego sezonu psy będą również mogły przebywać ze swoimi opiekunami w hotelowej restauracji, pod warunkiem, że będą trzymane na smyczy i będą przestrzegać hotelowych regulaminów, które zapewniają komfort i poczucie bezpieczeństwa dla wszystkich gości.

To nie wszystko! Podczas pobytu w hotelach Campanile czekają na rodziny wiele innych atrakcji i udogodnień, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach zarówno dzieci, jak i rodziców. Zaktualizowana wersja oferty Family Vibes jest doskonałym przykładem. Dotychczas korzystanie z niej było możliwe tylko w weekendy, ale teraz, od 7 lipca do 3 września, 25% zniżki na pobyt jest dostępne przez cały tydzień przy rezerwacji co najmniej dwóch pokoi.

"Położenie naszych obiektów w centrach najatrakcyjniejszych pod względem turystycznym miast w kraju lub w pobliżu popularnych miejsc rozrywki dla rodzin sprawia, że są one chętnie wybierane podczas urlopowych podróży. Wierzymy, że przygotowane przez nas usługi i specjalne oferty sprawią, że hotele Campanile staną się prawdziwą wakacyjną oazą spokoju dla rodzin z dziećmi tego lata" - powiedziała Danuta Marcinkowska, Marketing & PR Coordinator, Louvre Hotels Group.

W hotelach Campanile nie brakuje również niezbędnego wyposażenia, które zapewnia komfortowy pobyt w towarzystwie najmłodszych. Na życzenie, hotel Campanile zapewnia bezpłatne łóżeczko dla dzieci, rozkładane łóżko, krzesełko do karmienia, podgrzewacz do butelek i matę do przewijania. Ponadto, dzieci do 10 roku życia mają możliwość bezpłatnego pobytu w pokoju rodziców, a dzieci do 12 lat otrzymują bezpłatne śniadanie, aby dobrze rozpocząć dzień.

INFORMACJA PRASOWA