KREUJEMY Z LEGO - bezpłatne warsztaty dla dzieci w NYX Hotel Warsaw

KREUJEMY Z LEGO - bezpłatne warsztaty dla dzieci w NYX Hotel Warsaw

To już ostatnie chwile roku szkolnego. Od 26 czerwca dzieci czekają upragnione wakacje. Ten rok na pewno nie był łatwy. Zdalne zajęcia, przedłużający się lockdown, ciągła niepewność, brak kontaktu z kolegami z klasy czy brak wspólnych imprez i wycieczek. 

Z okazji początku wakacji NYX Hotel Warsaw by Leonardo Hotels Brands organizuje w swoich lifestylowych wnętrzach bezpłatne warsztaty dla dzieci - Kreujemy z LEGO. Będzie to pierwsze spotkanie z cyklu „NYX Hotel Warsaw for Kids”. Udział w warsztatach jest bezpłatny, dlatego hotel zaprasza wszystkie dzieci - te najmłodsze i te trochę starsze. 

Wydarzenie odbędzie się o godz. 11:00 w NYX Hotel Warsaw przy ulicy Chmielnej 71. Tematem pierwszego spotkania cyklu będzie LEGO, które od 100 lat cieszy się niesłabnącą popularnością - i to nie tylko wśród dzieci, ale również dorosłych. 

Na uczestników sobotnich warsztatów czeka cała góra klocków LEGO, z których będą mogli układać wyjątkowe budowle. Dzieci będą mogły puścić wodzę wyobraźni i zbudować dowolną konstrukcję. Najciekawsze z nich zostaną wyeksponowane na specjalnej wystawie. 

Celem warsztatów jest pobudzenie kreatywności wśród dzieci i wywołanie uśmiechu. Spotkanie z rówieśnikami będzie dla dzieci na pewno sporą frajdą. 

Podczas następnych warsztatów w warszawskim hotelu NYX będą takie atrakcje, jak np. sadzenie lasu w słoiku, tworzenie zabawek z materiałów recyclingowych, zabawy z robotami.

Informacje o kolejnych warsztatach można znaleźć na profilu NYX Hotel Warsaw na Facebooku.

INFORMACJA PRASOWA