Krakowski Campanile świętuje swoje 20 urodziny - i to nie byle jak!

Krakowski Campanile świętuje swoje 20 urodziny - i to nie byle jak!

Hotel Campanile Kraków w lipcu obchodzi swoje 20-ste urodziny. Jeden z najatrakcyjniej zlokalizowanych obiektów marki w Polsce przygotował specjalne atrakcje dla swoich gości, turystów i mieszkańców Krakowa. 

Campanile Kraków mieści się zaledwie kilka kroków od Rynku Głównego i wielu innych wartych uwagi atrakcji w mieście Kraka. Do dyspozycji gości jest 106 przestronnych pokoi, restauracja i lobby bar. 

Z okazji 20-stych urodzin załogowa krakowskiego hotelu postanowiła wyjść w miasto i dzielić się z przechodniami smakiem wyjątkowych chwil. Mieszkańców i turystów spacerujących po krakowskich Plantach czekała miła i smaczna niespodzianka. Na specjalnym urodzinowym stanowisku przystrojonym firmowymi balonami czekała na nich darmowa lemoniada ze świeżych owoców. Była też kawa i słodkości w atrakcyjnych cenach. Można było również zakupić voucher z 15 % zniżką do wykorzystania w hotelowej restauracji. Z kolei goście hotelu na wejściu otrzymali soczyste zielone jabłka.

– Dwudzieste urodziny naszego hotelu stały się dla nas kolejną okazją, by wyjść na spotkanie miastu i zaakcentować, że Campanile Kraków niezmiennie pozostaje częścią lokalnej społeczności, która buduje przyjazny klimat turystycznej części Krakowa. Cieszymy się, że nasze małe święto spotkało się z tak ciepłym przyjęciem mieszkańców i turystów – mówi Tomasz Krekora, dyrektor generalny hotelu Campanile Kraków.

Swoje 20-ste urodziny w tym roku również będzie obchodzić hotel Campanile Szczecin. To już jesienią!

INFORMACJA PRASOWA