Konkursy podczas FBE 2018

Konkursy podczas FBE 2018

Forum Branży Eventowej 2018 organizuje konkursy, w których wygrać można cenne nagrody. Niektóre z nich już ruszyły, inne - rozpoczną się w trakcie kongresu. Konkursy te są cennym dodatkiem, który urozmaici prelekcje, dyskusje, networking oraz rozmowy branżwoe podczas FBE odbywającego się 11 stycznia 2018.


Pierwszy pośród zapowiadanych konkursów to Hashtag FBE 2018, który trawa będzie do 31 grudnia. Każdy, kto zarejestruje swój udział w kongresie będzie mógł pobrać kartę zgłoszeniową na stronie w zakładce konkursy. Kolejne zadanie to wstawienie zdjęcia karty lub selfie z kartą na facebookowym profilu FBE i zachęcenie znajomych do oddawania głosów. Do wygrania jest konsola, lot paralotnią a także dwa noclegi dla dwóch osób ze śniadaniem w Double Tree by Hilton lub w Hotelu Copernicus w Toruniu.


Kolejnym konkursem jest interaktywna gra targowa Stand by Stand. Rejestracja na nią będzie możliwa podczas trwania FBE 2018. Każdy uczestnik dostanie naklejkę NFC i wraz z nią będzie odwiedzał stoiska partnerów i wykonywał określone zadania konkursowe, za które można zdobyć cenne punkty decydujące o wygranej.


Trzeci konkurs, o którym warto pamiętać, to Top Event. Jest to nagroda za najlepiej zorganizowany w zeszłym roku (od 16.12.2016r do 30.11.2017r) event. Będzie brana pod uwagę realizacja celów firmy, budowanie wizerunku marki oraz pozytywny wpływ na środowisko i społeczeństwo.


Osoby, które jeszcze nie zarejestrowały swojego udziału w FBE 2018 zapraszamy na stronę organizatora.


INFORMACJA PRASOWA