Konkurs Najpiekniejsze wakcje na świecie

Konkurs Najpiekniejsze wakcje na świecie

Wszystkim, którzy marzą o odpoczynku, odkrywaniu nieznanych miejsc i o dalekich podróżach, Radisson Blu Hotel, Kraków proponuje udział w wakacyjnym konkursie. Głowna nagroda to aż 365 dni w sieci jednych z najbardziej komfortowych hoteli na świecie – Radisson Blu.


Wystarczy jedno kliknięcie i dobra motywacja aby w konkursie „Greatest holiday in the world” wygrać 365 dni w sieci ponad 200 hoteli Radisson Blu. Główna nagroda to jednocześnie gwarancja niesamowitych wakacji przez pięć najbliższych lat! W tym czasie można zwiedzić niemal cały świat, a co więcej w podróż można zabrać ze sobą znajomych, rodzinę i przyjaciół. Austria, Mali, Emiraty Arabskie, RPA, Senegal, Chiny, a może komfortowy Radisson Blu w Krakowie – dla zwycięzcy wszystkie te miejsca są osiągalne!

Konkurs „Greatest holiday in the world” potrwa do 24 lipca. Aby wygrać trzeba wejść na stronę http://www.greatestholiday.radissonblu.com. Tutaj należy zagłosić swój udział i uzasadnić dlaczego zasługujecie na nagrodę. Następnie wstarczy zmobilizować jak największą liczbę osób do głosowania online właśnie na was! Zasada jest prosta - wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej głosów.

Organizatorem konkursu jest sieć Rezidor – właścieciel hoteli Radisson Blu.