Konkurs na najlepszy produkt dla hoteli

Konkurs na najlepszy produkt dla hoteli

Rusza plebiscyt „The Best of WorldHotel 2015”, do którego mogą zgłaszać się wszyscy producenci, oferujący produkty dla branży hotelarskiej. Organizatorem konkursu jest MT Targi Polska oraz Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego. Zwycięzca otrzyma prestiżowe logo „The Best Of WorldHotel 2015” oraz liczne nagrody dodatkowe.

Do konkursu można zgłaszać się do 30 września br. poprzez wypełnienie formularza, znajdującego się na stronie www.worldhotel.pl Celem plebiscytu jest wyłonienie najbardziej atrakcyjnych i innowacyjnych produktów przeznaczonych dla branży hotelarskiej. Jest to również świetny sposób promocji swoich artykułów i usług, ponieważ zwycięski produkt otrzyma wyjątkowe logo „Best of WorldHotel 2015”, które jest rozpoznawalne w branży i dowodzi wysokiej jakości danego wyrobu. Ponadto, wśród nagród znajduje się również powierzchnia wystawiennicza na 9. Międzynarodowych Targach Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2015, a także atrakcyjne pakiety promocyjne i reklamowe.

Swój produkt lub usługę hotelową można zgłaszać w jednej z 3 kategorii: wyposażenie hotelu i infrastruktury okołohotelowej, urządzenia i sprzęt dla gastronomii hotelowej oraz nowe technologie w zarządzaniu hotelem. Profesjonalne jury wybierze zwycięzców, którzy zostaną nagrodzeni 13 października br., podczas uroczystej gali otwarcia targów WorldHotel 2015 na terenie MT Targi Polska w Warszawie.

INFORMACJA PRASOWA