Konkurs hotelu Lajkonik i firmy Goliard

Konkurs hotelu Lajkonik i firmy Goliard
Trzygwiazdkowy Genuine Health SPA Lajkonik Hotel & Spa wraz z marką Goliard rozpoczęły akcję promocyjną pod tytułem Goliard Smak Zdrowia i Młodości. Do wygrania pobyt w hotelu.

Aby wziąć udział w konkursie należy kupić dwa dowolne produkty marki Goliard zachować paragon i wysłać sms o treści „GOLIARD” na numer 7155. A jest o co walczyć - nagród w konkursie jest ponad tysiąc. Wśród nich są: 20 tygodniowych pobytów dla dwóch osób w apartamencie o Genuine Health SPA Lajkonik wraz z odmładzającymi terapiami antyoksydacyjnymi oraz 100 dwuosobowych, pobytów weekendowych w hotelu z terapiami pro zdrowotnymi i programem antystresowym. Dodatkowo do wygrania jest ponad tysiąc kuracji esencjami kwiatowymi dr Bacha na holograficznych zawieszkach.

Goliard specjalizuje się wyrobem makaronów, pieczywa chrupkiego. Konkurs odbije się szerokim echem zarówno w mediach jak i w punktach sprzedaży. Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie internetowej www.goliard.com.pl.

Genuine Health SPA Lajkonik Hotel & Spa położony jest w Zawoi, u podnóża Babiej Góry. Dysponuje 24 pokojami (20 pokoi jedno, dwu i trzyosobowe oraz cztery apartamenty). Baza noclegowa obiektu to 51 miejsc. W hotelu znajdują się sale konferencyjne oraz zaplecze rekreacyjne (mini siłownia, bilard).

Źródło: horecanet.pl