Konkurs „Hotel z pomysłem” trwa!

Konkurs „Hotel z pomysłem” trwa!
Jeszcze przez półtora miesiąca można zgłaszać obiekty hotelarskie do VI edycji plebiscytu „Hotel z pomysłem”. Obiekty o ciekawych rozwiązaniach architektonicznych powalczą o tytuł „Laureata Jury” oraz „Laureata Czytelników”.

Konkurs jest skierowany do firm z branży hotelarskiej, które prenumerują miesięcznik „Hotelarz”. Ma na celu zaprezentowanie najciekawszych architektonicznie obiektów hotelarskich w Polsce. Oprócz ciekawego projektu pod uwagę będą brane również walory estetyczne i użytkowe. W plebiscycie mogą brać udział także obiekty, które mieszczą się w budynkach posiadających nietypową lokalizację.

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni w dwóch głównych kategoriach: Laureat Czytelników oraz Laureat Jury, który będzie wybrany przez przedstawicieli firm doradczych, pracowni architektonicznych, portali rezerwacyjnych, stowarzyszeń branżowych, właścicieli i dyrektorów hoteli oraz wydawnictwa Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia. Ponadto wyróżnienia zostaną przyznane w podkategoriach: Debiut (obiekty otwarte w ciągu ostatnich 1-2 lat), Hotel SPA, Obiekt w budynku zabytkowym, Hotel 4-5 gwiazdek, Hotel 1-3 gwiazdki, Obiekt nieskategoryzowany, Obiekt poza miastem i Obiekt w mieście.

Bezapelacyjnym laureatem V edycji konkursy „Hotel z pomysłem” został Hotel Krasicki. Wyróżnione zostały także następujace obiekty: Odyssey Club Hotel Wellness & SPA, Olandia, Villa Toscana, Ramka i Kiermusy

Zgłoszenia obiektu można dokonać przez wypełnienie formularza na stronie http://hotel-z-pomyslem.e-hotelarz.pl/public/index.php/hzp/ do 30 września 2012 roku.