Konferencja w naukowym otoczeniu, czyli Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Konferencja w naukowym otoczeniu, czyli Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie to wyjątkowe miejsce, które od 1996 roku stanowi idealne środowisko do organizacji różnorodnych wydarzeń naukowych i biznesowych. 

Położone w dogodnej lokalizacji blisko centrum miasta, Centrum Kongresowe przyciąga zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych gości. 

Profesjonalne i nowoczesne przestrzenie konferencyjne 

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie dysponuje imponującą główną aulą, która pomieści ponad 300 osób, idealną do większych konferencji, wykładów i prezentacji.

Dodatkowo, cztery mniejsze sale o pojemności od 10 do 60 osób oferują doskonałe warunki do organizacji warsztatów, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne i eleganckie wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie uczestników, co zapewnia komfortowe warunki pracy i nauki. 

Nowoczesne wyposażenie techniczne 

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie jest wyposażone w zaawansowane technologie, które umożliwiają realizację najbardziej wymagających wydarzeń.

Wysokiej jakości sprzęt audiowizualny, w tym wideoprojektory, laptopy, urządzenia do wideokonferencji oraz doskonałe nagłośnienie, gwarantują płynny przebieg prezentacji i spotkań. Dla międzynarodowych konferencji dostępne są urządzenia do tłumaczeń symultanicznych z 5 kanałami, 3 kabinami i 330 odbiornikami. 

Wygoda i dostępność 

Komfort uczestników jest priorytetem Centrum Kongresowego URK. Obiekt jest w pełni klimatyzowany i dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, co sprawia, że jest przyjazny i dostępny dla wszystkich gości. Dla osób podróżujących samochodem oferowany jest przestronny parking, zapewniający wygodne miejsce do parkowania. 

Idealne miejsce na każde wydarzenie

Dzięki połączeniu nowoczesnej technologii, komfortowych warunków oraz dogodnej lokalizacji, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie jest idealnym miejscem na organizację konferencji, seminariów, warsztatów i innych wydarzeń naukowych oraz biznesowych. Więcej informacji oraz szczegóły dotyczące rezerwacji można znaleźć na stronie internetowej Uniwersytetu Rolniczego oraz na ich profilach w mediach społecznościowych. 

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie to miejsce, gdzie nauka i biznes spotykają się w nowoczesnym, inspirującym otoczeniu, tworząc przestrzeń sprzyjającą rozwojowi i wymianie wiedzy. 

Więcej o tym wyjątkowym obiekcie dowiecie się na naszej stronie internetowej oraz stronie Uniwersytetu Rolniczego. Informacje dostępne również na Facebooku i Instagramie!