Konferencja Meetings Week Poland 2023 już 12 czerwca!

Konferencja Meetings Week Poland 2023 już 12 czerwca!

W dniach 12-13 czerwca 2023 roku, odbędzie się już jedenasta edycja MEETINGS WEEK Poland - konferencji zatytułowanej "PLATFORMA WSPÓŁPRACY I JEJ ROZWÓJ DZIĘKI INNOWACYJNYM ROZWIĄZANIOM". Głównym celem tego wydarzenia jest wzmocnienie rozwoju branży poprzez wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań i przyjęcie podejścia klastrowego, oraz promowanie edukacji i profesjonalizmu w ramach tej dziedziny.

W trakcie dyskusji panelowych poruszane będą różnorodne zagadnienia, takie jak wartość współpracy między przedstawicielami różnych sektorów branży oraz jej wpływ na inne gałęzie gospodarki. Omawiane będą również korzyści wynikające z współpracy branży z administracją rządową i samorządową, współpracy uczelni, agencji eventowych i hoteli. Innymi tematami do dyskusji będą misje gospodarcze dla polskich firm, innowacje organizacyjne we współpracy oraz opłacalność współpracy.

Ponadto, podjęte zostaną tematy dotyczące potencjału GPT CHAT i innych rozwiązań sztucznej inteligencji w branży MICE, korzyści wynikające z wykorzystania sztucznej inteligencji, wyzwania stojące przed branżą oraz kwestia potrzeby tłumaczy. Innym interesującym aspektem będzie omówienie festiwalizacji targów jako przykładu innowacyjności, czyli procesu przekształcania tradycyjnych targów w bardziej dynamiczne i eksperymentalne wydarzenia.

W ramach konferencji zostaną również zorganizowane warsztaty, takie jak warsztat ekspercki POT w ramach Laboratorium Twórców - Poland Convention Bureau, warsztat Social Selling na LinkedIn oraz warsztat dla hotelarzy zorganizowany przez Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

 Wszystkie panele tematyczne tego roku obejmują wiele sektorów, a udział w nich biorą przedstawiciele POT, organizacji branżowych i organizacji pracodawców. Analiza aktualnej sytuacji przemysłu spotkań i wydarzeń zostanie uzupełniona przez głosy decydentów z administracji rządowej i instytucji państwowych, którzy zostali zaproszeni na to wydarzenie.

Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether, we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną, jest organizatorem MEETINGS WEEK Poland 2023. Konferencja odbędzie się w dniach 12-13 czerwca br. w salach konferencyjnych Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

Program i rejestracja na www.meetingsweek.pl 

INFORMACJA PRASOWA