Konferencja Hotel Meeting już 8 grudnia w Andersia Hotel & SPA Poznań!

Konferencja Hotel Meeting już 8 grudnia w Andersia Hotel & SPA Poznań!

Już 8 grudnia w Andersia Hotel & SPA Poznań odbędzie się niepowtarzalne wydarzenie, które pozwoli członkom branży hotelarskiej na poszerzenie swojej wiedzy, wymianę doświadczeń oraz zdobycie nowych ciekawych kontaktów. Cenieni eksperci i praktycy zyskają możliwość podzielenia się swoimi kompetencjami i umiejętnościami, a to wszystko w świetnej atmosferze wprowadzonej przez prowadzących. 

Nie unikalność oferty ani nowoczesność budynku decyduje o jakości usługi hotelarskiej. Jakość i atmosferę tworzą ludzie - Karol Webber

Konferencja Hotel Meeting organizowana przez wydawcę portalu Horeca Business Club, Horeca TV oraz Horeca Radio zarządzana będzie przez dwóch profesjonalistów - Karola Webera i Rafała Krzyckiego. Karol Weber to znany Inspektor Hotelowy, który sukcesywnie doradza inwestorom przy tworzeniu koncepcji hoteli, pomaga w ich otwarciach, kontroluje jakość usług oraz szkoli personel. Jego 20-letnie doświadczenie w branży pozwala mu na pełne i pogłębione doradztwo, które dodatkowo pogłębia o swój autorski blog enjoyyourstay.pl. Rafał Krzycki znany jako wydawca portalu Horeca Businnes Club, od dziesięciu lat związany jest z branżą HoReCa. Jest on organizatorem największych konferencji branżowych, a także prekursorem polskich spotkań w formule Business Speed Dating. Dodatkowo członek Rady IGGP działa społecznie i charytatywnie, co udowadnia jego działalność w stworzonej przez niego akcji Hotel Super Heros. 

Wydarzenie, którego największa część odbędzie się 8 grudnia, rozpocznie się już dzień wcześniej wieczorną wycieczką po nieoczywistych zakątkach Poznania z prezesem Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. Pozwoli to na pierwszą integrację uczestników i zapoznanie się z pięknym miastem. 

Na jakie tematy poprowadzone zostaną panele? 

  • Przyszłość spędzania wolnego czasu. Gdzie w tym wszystkim jest miejsce dla hoteli i czy będą nadal tak samo potrzebne? 
  • Jak budować zaangażowanie pracowników poprzez zapewnienie im pozytywnych doświadczeń w miejscu pracy. Doświadczenia gości vs doświadczenia pracowników obsługi. Jak budować i doceniać lojalność pracowników wobec marki. 
  • Chudy budżet, a bogate doświadczenia Gości. Czy to jest możliwe? Na czym można, a na czym nie powinno się oszczędzać?
  • Lojalizacja gości i jak na tym zarobić. 


Co więcej, ostatni panel poprowadzony przez Karola Webera i Rafała Krzyckiego poświęcony zostanie na dyskusję, zadawanie pytań oraz pomoc w rozwiązaniu problemów. To swoista giełda doświadczeń, w której słuchacze stają się rozmówcami.

Po części merytorycznej nie może również zabraknąć atrakcji! Goście konferencji mogą skorzystać z bezpłatnych voucherów do dwóch ciekawych muzeów - Twierdzy Szyfrów Enigma oraz Pałacu Cesarskiego. Oprócz tego odbędzie się Hotelowe Xmas Party, która pozwoli na odprężenie i bliższe zapoznanie się z ludźmi z branży hotelarskiej. Na uczestników czekać będzie akcja charytatywna, open bar oraz profesjonalny DJ.

To jeszcze nie koniec! Następnego dnia - 9 grudnia, PLOT dla uczestników konferencji zorganizuje magiczną wycieczkę po poznańskich jarmarkach bożonarodzeniowych z finałem na festiwalu rzeźb lodowych. 

Konferencja Hotel Marketing to niepowtarzalna okazja na ulepszenie swojego biznesu, wymianę doświadczeń i nawiązanie cennych kontaktów. 

Kup bilet tutaj:  https://hotele.bsdpoland.pl/rejestracja/ i spotkaj się z doświadczonymi ekspertami już 8 grudnia w Andersia Hotel & SPA Poznań!