Kolejne wyróżnienie dla Villa Hoff wellness&spa w Trzęsaczu

Kolejne wyróżnienie dla Villa Hoff wellness&spa w Trzęsaczu
Dzięki wysokim ocenom Gości Villa Hoff wellness&Spa otrzymała certyfikat HolidayCheck Quality Selection 2012 przyznawany przez portal HolidayCheck, europejskiego lidera w dziedzinie opinii o hotelach.

O przyznaniu odznaczenia decydowali goście, którzy korzystali z usług obiektu i na portalu HolidayCheck w oddawanych opiniach przyznali co najmniej 5 punktów w 6-stopniowej skali oceny, a wskaźnik rekomendacji dla hotelu wyniósł minimum 75% w ciągu ostatnich 2 lat.

Mamy zespół pracowników , który rozumie istotę hotelarstwa i każde wyróżnienie oraz każda nagroda są dla nas niezwykle ważne. Jest to także motywacja do ciągłego podnoszenia jakości naszych usług. To wyróżnienie jest tym bardziej cenne, iż wynika z opinii naszych Gości - mówi Anna Piotrowska, kierownik ds. marketingu i sprzedaży.

Villa Hoff funkcjonuje od 2005 roku i może poszczycić się wieloma nagrodami zarówno w konkursach gastronomicznych , jak i Spa.

W ostatnim roku dodatkowo otrzymała certyfikat Złoty Standard oraz pierwsze miejsce w konkursie Hotel Przyjazny Rodzinie z tytułem Najlepszego Hotelu na wypoczynek dla rodziny.

INFORMACJA PRASOWA