Kolejna umowa franczyzy - hotel ibis Styles w Białymstoku

Kolejna umowa franczyzy - hotel ibis Styles w Białymstoku
Orbis SA, zgodnie z przyjętą strategią rozwoju tzw. „asset light”, podpisała kolejną umowę franczyzy na trzygwiazdkowy hotel w Białymstoku w Galerii Jurowieckiej.

Hotel powstanie w ramach realizowanego pierwszego Śródmiejskiego Centrum Handlowo-Rozrywkowego zlokalizowanego ścisłym centrum miasta u zbiegu głównych ulic Al. Piłsudskiego oraz ul. Sienkiewicza. Franczyzobiorcą a zarazem inwestorem jest Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus. Hotel zostanie otwarty i włączony do Grupy Orbis pod marką ibis Styles na przełomie 2014 i 2015 roku i będzie dysponował 130 nowocześnie urządzonymi pokojami. Ibis Styles w Białymstoku będzie miał biznesowo-turystyczny profil, a dzięki międzynarodowej marce znajdzie się w Globalnych Systemach Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy Accor i Orbis.

Marka ibis Styles obok ibis i ibis budget należy do rodziny mega-marki ibis. ibis Styles to barwna, kojarząca się z pozytywnym myśleniem i nowoczesnością marka oferująca produkt all inclusive. Każdy hotel jest inny i unikalny, ale wszystkie oferują ten sam komfort, a w cenę pokoju wliczone są m.in. śniadania w formie bufetu, WiFi, napoje oraz prasa. Hotele tej sieci to idealne rozwiązanie dla gości poszukujących urozmaicenia, ceniących współczesny „design”, stylizacje wnętrz i przystępne ceny.

Informacja prasowa